צביעת בניין חיצוני

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

צביעת בניין חיצוני מחירועדי בתים רבים כיום בוחרים לצבוע מחדש את הקירות החיצוניים של הבניין שלהם. אם גם הבניין שלכם מיושן ומלוכלך ודרוש לריענון? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. חשוב לדעת כי כיום יש מגוון רחב של צבעים בשלל סגנונות ואיכויות המתאימים לצביעה חיצונית של בניינים. הביקוש הגדול הביא להופעתם של נותני שירות רבים בתחום, אך חשוב להדגיש שלא כולם מקצועים, מיומנים ומנוסים. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את נותני השירות שלכם, חשוב שתדעו לבחור נכון את נותני השירות הטובים ביותר בשוק. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות שירותי צביעת בניין חיצוני, כל הטיפים שיעזרו לכם לבחור נכון את נותני השירות שלכם וכמה מילים אודות עלויות השירות. הבניין שלכם צריך ריענון?

מדוע אנשים רבים בוחרים לצבוע את בניין המגורים שלהם?

ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי צביעת קירות חיצוניים מקנה לבניין מראה נקי ואסתטי יותר, מה שמשפיע באופן ישיר על ערך הדירות בו. שנית, מעבר לעליית ערך הדירות, בחירה נכונה של חברת צביעה מקצועית תבטיח לכם שמירה על בטיחות ויציבות הבניין לאורך שנים ארוכות. מה הקשר בין צביעת הבניין לבין עמידותו אתם שואלים? כיום יש מגוון רחב של צבעים איכותיים המסייעים לשמירה על הקירות החיצוניים של הבניין. בחירה נכונה של צבעים איכותיים מבטיחים איטום מלא והגנה על קירות הבניין מפני כל תנאי מזג האוויר – הן מי הגשמים בעונת החורף והן השמש היוקדת בעונת הקיץ. בניגוד למקובל לחשוב, עבודות איטום אינן שייכות לגג הבניין בלבד. קיימת חשיבות רבה לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין ובכך לשמור על יציבותו ועמידותו לאורך שנים.

שלבי העבודה שיבטיחו לכם שירות מקצועי וצביעה יסודית

מה כלול בשירותי צביעת בניין חיצוני? כמה שלבים מרכזיים. בשלב הראשון, חברה מקצועית תערוך ניקוי יסודי של כל קירות הבניין. לפני שמתחילים לצבוע את הקירות החיצוניים, חשוב לוודא שהם נקיים מכל לכלוך, צבע או פיח. חברות שאינן מספיק מקצועיות בוחרות לוותר על שלב הניקוי, מה שפוגע באופן ישיר בתוצאות הצביעה. לכן, חשוב לוודא שחבר הצביעה בה בחרתם מתחילה בשלב ניקוי הקירות החיצוניים של הבניין שלכם. לאחר עבודות הניקוי, החברה בה בחרתם תגיע מצויידת עם כל הציוד הנדרש להתחלת כל שלבי הצביעה. הציוד הנדרש כולל בעיקר צבע איכותי ומקצועי שישמור היטב על איטום הקירות החיצוניים של הבניין שלכם. מעבר לצבע איכותי, החברה חייבת להגיע מצויידת עם ציוד נדרש לצביעה יסודית בכל גובה. ישנן לא מעט שיטות לצביעה בגובה, בשורות הבאות תכירו את השיטות הטובות ביותר.

צביעה בגובה – הכירו את שיטות העבודה בכל גובה

גרים בבניין גבוה במיוחד ותוהים כיצד ניתן לצבוע את קירותיו החיצוניים? בעזרת שירותי צביעה מותאמים לעבודה בגובה. יש לא מעט שיטות לעבודה בגובה, השיטות הטובות ביותר לשירותי צביעה הם עבודה על פיגומים או עבודה בסנפלינג. עבודה על פיגומים מאפשרת לחבר הצביעה שלכם להגיע לכל פינה בקירות החיצוניים של הבניין לטובת עבודת צביעה יסודית והרמטית. חשוב להדגיש כי הפיגומים מתאימים בעיקר לבניינים יחסית נמוכים, בין 4 ל 6 קומות. כיום יש מגוון רחב של סוגי פיגומים, חלקם ניידים שניתן להזיזם בקלות לכל חלקי הבניין. השיטה השניה היא צביעת בניין חיצוני בעזרת סנפלינג. שיטה זו מתאימה בעיקר לבניינים גבוהים במיוחד. חברות צביעה מקצועיות מגיעות עם צוות מקצועי שיודע לעבוד בגובה בעזרת סנפלינג מעניקות שירותי צביעה לבניינים גבוהים ללא כל בעיה.

איך מתמחרים את עלויות הצביעה? 

ומה עם המחיר? צביעת בניין חיצוני מחיר משתנה מאוד בהתאם לפרמטרים של הבניין. ישנם בניינים גדולים, רחבים וגבוהים ולעומתם ישנם בניינים נמוכים וקטנים? צביעת בניין חיצוני מחיר נגזר ממספר משתנים מרכזיים, והם:

 • שיטת הצביעה

שיטת הצביעה משפיעה רבות על עלויות צביעת קירות חיצוניים של בניין. כפי שציינו מעלה, כיום יש לא מעט שיטות בעזרתן ניתן להגיע לכל פינה בקירות החיצוניים של הבניין. שיטות הצביעה השונות משפיעות באופן ישיר על המחיר.

 • הצבע הקיים על הבניין

הצבע הקיים על הבניין אף הוא משפיע על המחיר שתידרשו לשלם עבור השירות. אם הבניין שלכם מכוסה בשפריץ, קיים סיכוי סביר שיהיה צורך להוריד אותו טרם תחילת שלבי הצביעה, מה שכמובן ייקר את כל השירות. במידה והבניין שלכם מכוסה בשפריץ דק, ייתכן שאנשי המקצוע יבחרו לצבוע על השפריץ הקיים ובכך תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

 • גובה הבניין

גובה הבניין גם הוא משפיע באופן ישיר על עלויות הצביעה, שכן גובה הבניין משפיע על משך זמן העבודה וכמות הצבע הנדרשת. חשוב להדגיש כי לא רק גובה הבניין משפיע, אלא גם גודלו ורוחבו.

 • הצבע שנבחר

כפי שציינו מעלה, כיום יש מגוון רחב של צבעים מסוגים שונים. בחירה של סוג צבע איכותי הכולל איטום הקירות החיצוניים מפני כל נזקי מזג האוויר תאלץ אתכם לשלם יותר.

צביעת בניין מחירמתכננים לצבוע את הבניין שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להביא בחשבון לפני שתתחילו בהליך צביעת בניין. אנשים רבים שאינם מכירים את כלל הדגשים הללו בוחרים את שירותי הצביעה באופן שרירותי ומתמודדים עם הליך שאינו יסודי ומקצועי. רוצים לבחור נכון חברת צביעה מקצועית שיודעת להעניק שירות מלא ויסודי לצביעת כלל הבניינים בכלל גובה ובכל גודל? בשורות הבאות נגע בכמה טיפים פשוטים שיעזרו לכם לבחור נכון את חברת הצביעה המקצועית ביותר. מעבר לכך, נגע בכמה דגשים חשובים אודות כל שלבי הצביעה, נכיר את הסיבות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים כיום בוחרים בשירותים הללו, נגע במשתנים המשפיעים על המחיר ונכיר את ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הצבעים השונים. אז רגע לפני שאתם מתחילים בצביעת הבניין שלכם, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות.

מדוע רבים כל כך בוחרים לצבוע את הקירות החיצוניים של הבניין שלהם? 

בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים לצבוע את בניין המגורים שלהם משלל סיבות. הסיבות המרכזיות הן: שיפור מראה הבניין או איטומו מפני כל תנאי מזג האוויר. בניין המגורים שלכם דרוש רענון קוסמטי לאחר שנים ארוכות ללא צביעה? שירותי צביעת בניין יוכלו להתאים לכם. מרבית האנשים שבוחרים בשירותים הללו במטרה לשפר את מראה הבניין שלהם בוחרים לצבוע גם את החלקים הפנימיים של הבניין במטרה להבטיח שינוי קוסמטי ניכר ומשמעותי. חשוב להדגיש כי מעבר לשיפור מראה הבניין, שירותי צביעה מקצועיים משפיעים על ערך הדירות בבניין. דירות הנמכרות בבניינים מטופחים נמכרות במחירים גבוהים יותר בהשוואה לאותן דירות בדיוק שנמכרות בבניינים מיושנים.

איטום קירות חיצוניים – שירותי האיטום אינם שייכים לגג הבניין בלבד

הסיבה השניה בגינה רבים בוחרים בשירותי צביעת בניין היא איטום מבנים. חשוב לדעת כי שירותי האיטום אינם שייכים לגג הבניין בלבד. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי גם הקירות החיצוניים של הבניין דרושים איטום מקצועי מידי כמה שנים. קירות חיצוניים שאינם עוברים איטום מקצועי חשופים לכל נזקי מזג האוויר, לרבות מי הגשמים בעונת החורף או ימי השמש החמה בעונת הקיץ החמה. רוצים להבטיח את יציבותו ועמידותו של הבניין שלכם למשך שנים ארוכות? קיימת חשיבות רבה להתמיד לאטום את הקירות החיצוניים של הבניין שלכם בכל כמה שנים. צבע מקצועי ואיכותי יבטיח איטום מלא לקירות החיצוניים של הבניין וישמרו עליו מפני כל נזקי מזג האוויר.

בשל הביקוש הגדול לשירותי צביעת בניין, כיום יש לא מעט נותני שירות בתחום המציעים את שירותיהם לכל דורש. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר לפני שתבחרו את נותן השירות הטוב ביותר, אך קודם לכן, חשוב שתכירו את השלבים החיוניים ביותר בהליך צביעת הבניין שלכם. חברת צביעה מקצועית מכירה היטב את כלל השלבים החיוניים להצלחת צביעה יסודית ומדוייקת. בשלב הראשון, חשוב לנקות את הקירות החיצוניים של הבניין באופן יסודי. חברות רבות שאינן מספיק מקצועיות לא מקפידות על כך, מה שעלול לגרור צביעה שאינה אחידה. הבניין שלכם מלוכלך בצבע ישן, בחלודה או בסימני פיח שונים? חשוב לוודא שחברת הצביעה שלכם מנכה היטב את קירות הבניין טרם תחילת הליך הצביעה.

צביעה מקצועית ויסודית בכל גובה

לאחר ניקיון יסודי, עוברים לשלב הצביעה. חשוב להדגיש כי חברה מקצועית תדע להעניק לכם שירותי צביעה בכל גובה. תוהים איך ניתן יהיה לצבוע את הקירות החיצוניים בקומות הגבוהות? ישנן שתי שיטות מרכזיות בעזרתן ניתן להשלים צביעה בגובה. השיטה הראשונה היא בעזרת פיגומים. הצבת פיגומים סביב הבניין יאפשרו לאנשי המקצוע להשלים את כל שלבי הניקוי והצביעה ביעילות וביסודיות. השיטה השניה מתאימה בעיקר לבניינים גבוהים במיוחד, והיא כוללת עבודה בגובה בעזרת סנפלינג. אנשי מקצוע רבים בוחרים להשלים שלל עבודות גובה בעזרת סנפלינג, מה שמאפשר להם לעבוד בנוחות בכל גובה.

המשתנים המשפיעים על עלויות הצביעה

כמה שירותי הצביעה יעלו לכם? ישנם לא מעט משתנים המשפיעים על המחיר. בחרנו עבורכם את המשתנים המשמעותיים ביותר מהם חברת הצביעה גוזרת את עלויות השירות.

המשתנים המשפיעים ביותר על המחיר הם:

 • גובה הבניין
 • שיטת העבודה
 • איכות הצבע
 • צורך בקילוף צבע קיים

כל בוחרים נכון חברת צביעה מקצועית

רגע לפני שאתם בוחרים באופן שרירותי את חברת הצביעה הראשונה שמציעה לכם את כלל שירותיה, חשוב שתכירו מספר טיפים פשוטים שיעזרו לכם לבחור נכון את החברה הטובה והמקצועית ביותר. ראשית, חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודות החברות השונות. סמנו את החברות שקיבלו את חוות הדעת הטובות ביותר ובחנו מקרוב מספר פרוייקטים שהם ביצעו בעבר. חשוב לשאול את הדיירים אודות חברת הצביעה, בדגש על עמידה בזמנים, איכות השירות, יסודיות הצביעה ועוד. לסיום, כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם חברות הצביעה המובילות ביותר במטרה לקבל הצעת מחיר בהתאם לצרכים שלכם. עברו השוואת מחירים ובחרו את החברה המקצועית ביותר שהציעה את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

צביעת בניין חיצונירוצים לצבוע את הקירות החיצוניים של הבניין שלכם? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. בשנים האחרונות בניינים רבים בישראל עוברים שירותי חידוש, שיקום,שיפוץ או צביעה. אם גם בניין המגורים שלכם ישן ועברו שנים ארוכות ממועד צביעתו, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות שירותי צביעת בניין חיצוני. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר לפני שתבחרו את חברת הצביעה הטובה ביותר עבורכם, לרבות הבדלים מהותיים בין כלל סוגי הצבעים הקיימים כיום, היכרות עם השיטות השונות לצביעה בגובה, המשתנים המשמעותיים ביותר המשפיעים על עלות הצביעה וכן מספר טיפים מעשיים שיעזרו לכם לבחור נכון את חברת הצביעה האיכותית ביותר.

בחירה לא נכונה של חברת צביעה לא מקצועית תפגע באופן ישיר בכל שלבי הצביעה

חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי שירותי צביעת בניין חיצוני חייבים להיעשות על ידי חברה מקצועית ומיומנת. לא מעט אנשים מקלים ראש בדבר ובוחרים באופן שרירותי את אנשי המקצוע שיצבעו את הקירות החיצוניים בדירתם, מה שכמובן משפיע רבות על איכות הצביעה. לפני שגם אתם ממהרים לשכור את שירותיו של איש המקצוע הראשון שהצלחתם למצוא ברשת, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות שירותי הצביעה. נתחיל בסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים כיום בוחרים להסתייע בחברת צביעה לקירות חיוצניים, והן:

 • אסתטיקת הבניין

הבניין שלכם ישן וזקוק לרענון? שירותי צביעת בניין חיצוני יכולים להתאים לכם. אם גם אתם רוצים לשפר את מראה הבניין שלכם, שירותי צביעת בניין חיצוני יבטיחו לכם שינוי ניכר במראה הבניין. הבוחרים בשירותי צביעה למטרות שיפור מראה הבניין ברוב המקרים בוחרים לשלב צביעה חדשה גם בחדר המדרגות. בחרו נכון אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים והצליחו לשפר באופן ניכר את מראה הבניין שלכם.

 • איטום הבניין

סיבה נוספת בגינה אנשים רבים כיום בוחרים לצבוע את בניין המגורים שלהם היא איטום קירותיו החיצוניים. חשוב לדעת שכיום יש סוגי צבעים אטומים שמגנים על קירות הבניין מפני כל תנאי מזג האוויר. אנשים רבים טועים לחשוב שעבודות איטום רלוונטיות לגג הבניין בלבד, ולכן חשוב להדגיש כי גם הקירות החיצוניים של הבניין צריכים לעבור איטום מידי כמה שנים. בניינים שאינם מקפידים לאטום את הקירות החיצוניים של הבניין שלהם מתמודדים עם בלאי מהיר, פגיעת השמש היוקדת בעמידות החומר, חדירת מי הגשמים ויצירת לא מעט רטיבויות. רוצים לחסוך את כל זה? צביעת בניין חיצוני בצבעים איכותיים ואוטמים היא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

הכירו את שיטות העבודה בגובה – פיגומים וסנפלינג

איך ניתן לצבוע קירות חיצוניים של בניינים גבוהים במיוחד? ישנן לא מעט שיטות, בחרנו להכיר לכם את השיטות השכיחות ביותר – בעזרת פיגומים או חבלי סנפלינג. חברות צביעה מקצועיות יודעות לתת מענה לכל בניין בכל גובה. אחת הדרכים השכיחות ביותר לצביעת בניינים גבוהים היא בעזרת פיגומים.הפיגומים מאפשרים לאנשי המקצוע להתנייד בנוחות סביב כל הבניין ולהשלים את כל מלאכת הצביעה ביסודיות. הפיגומים מתאימים בעיקר לבניינים נמוכים. אם הבניין שלכם גבוה במיוחד, השיטה הבאה יותר מתאימה עבורכם.

עבודות גובה בעזרת סנפלינג

השיטה השניה בעזרתה אנשי מקצוע רבים משלימים עבודות צביעת בניין חיצוני היא סנפלינג. אנשי מקצוע מיומנים צובעים את קירות הבניין בעזרת סנפלינג. אפשרות זה מאפשרת לאנשי המקצוע להתמודד עם כל בניין בכל גודל בצורה מקצועית ויסודית. אז אם אתם מתגוררים בבניין גבוה במיוחד, חשוב לוודא עם חברת הצביעה שלכם שהיא מגיעה מצויידת עם אנשי מקצוע שיודעים ומוכשרים לעבודה בגובה בעזרת סנפלינג.

אל תוותרו על ניקוי הקירות החיצוניים טרם הצביעה

נקודה נוספת שחשוב שתכירו – שלבי הצביעה. בניגוד למקובל לחשוב שירותי צביעת בניין חיצוני אינם מתחילים במלאכת הצביעה. חברה מקצועית יודעת כי עליה לנקות היטב את הקירות החיצוניים של הבניין לפני שהיא מתחילה בעבודות הצביעה. חברות שאינן מספיק מקצועיות בוחרות לוותר על שלב זה, מה שעלול לפגוע בתוצאה הסופית. צביעה על לכלוך או פיח רב עלולה לגרום לקילופים מהירים של הצבע וכמובן לאי אחידות בגוון המתקבל. לכן, חשוב לוודא שחברת הצביעה שלכם מתחילה את שירותה בניקוי יסודי של הבניין. לאחר שלב הניקוי ניתן להתחיל בשלבי הצביעה ביסודיות.

כמה עולים שירותי צביעת בניין חיצוני? ישנם משתנים רבים המשפיעים על המחיר, והם:

 • גודל וגובה הבניין
 • הצבע הקיים על הבניין
 • שיטת העבודה הנדרשת
 • בחירת צבע

כלל המשתנים הללו משפיעים באופן ישיר על עלויות הצביעה. לפני שאתם בוחרים את נותני השירות הטובים ביותר שיצבעו עבורכם את הבניין, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות ותכירו את כל הטיפים המעשיים שיעזרו לכם לבחור נכון. ראשית חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודות נותני השירות שאתם מצליחים למצוא ברשת.שנית, חשוב לבחון מקרוב מספר פרוייקטים של חברות הצביעה המובילות שקיבלו את כמות חוות הדעת הגדולה ביותר. שלישית, חשוב ליצור קשר עם החברות המובילות במטרה לוודא שהן יודעות להעניק שירותי צביעת בניין חיצוני בכל גובה ולסיום מה שנשאר לכם לעשות זה לערוך השוואת מחירים מסודרת הכוללת את הצעות המחיר מהחברות המובילות.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
צביעת בניינים השוואת מחירים
צביעת בניינים השוואת מחירים

תחזוקת בניינים הוא עניין שהרבה נוטים לפסוח עליו, מה שגורם נזק לשווי הנכס וכמו כן, עשוי לפגוע בסופו של דבר באיכות המבנה. צביעת בניינים היא

צביעת בניינים גבוהים 
צביעת בניינים גבוהים 

לעתים קרובות קשה לצבוע בניינים גבוהים בגלל הגובה והקושי להעלות לקומות הגבוהות ציוד ועובדים. תהליך הצביעה נעשה בדרך כלל בקטעים, וזה יכול להיות די מסוכן

צביעת בניינים בסנפלינג
צביעת בניינים בסנפלינג

רוצים לצבוע את בניין המגורים שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר אודות כל שלבי צביעת בניינים, לרבות כל שלבי

צביעה חיצונית לבית מחיר
צביעה חיצונית לבית מחיר

עם השנים, הצבע של הבית דוהה, נהיים סדקים בקירות החיצוניים ויש צורך בצביעה חיצונית חדשה. צביעת חיצונית לבית מתבצעת על ידי איש מקצוע מתאים שיודע

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!