מה חשוב לדעת לפני התקנת בר מים בבית פרטי?

 

נמאס לכם לסחוב בקבוקי מים מהסופר? כיום רוב האנשים כבר התקינו בבית שלהם בר מים, כך שהם יוכלו להנות ממים קרים או חמים בכל דקה של היום. אם גם אתם החלטתם להתקין בר מים, שווה לכם לקרוא את המאמר הבא טרם ההתקנה. כך תוכלו לדעת כי אתם מוכנים בצורה האידיאלית לקראת ההתקנה עצמה, הטיפים הללו יכולים להיות מאוד משמעותיים. רוצים לקבל עוד מידע חשוב טרם ההתקנה? תוכלו להיכנס לאתר של המרכז לברי מים: https://electrabar.co.il/

 

תיקחו בחשבון את עניין התחזוקה

זה נכון שהתקנת בר מים בבית פרטי זה הצעד החכם ביותר, והוא יחסוך לכם לא מעט תעסוקה עם עניינים שיכולים להיות מתישים. אך בפועל אתם צריכים לקחת בחשבון כי גם לבר מים יש תחזוקה מינימלית שאותה תצטרכו לבצע. בין אם מדוב על החלפת סנן ובין אם מדובר על אלמנטים אחרים. כך שחובה עליכם לבצע את הדברים הללו בכדי להנות ממים טריים בכל רגע ורגע.

 

מוטב לבצע את ההרכבה בעזרת איש מקצוע

אומנם ההתקנה של בר מים יכולה להיראות במבט ראשון כמו עניין פעוט, אך בפועל מדובר על עניין שהוא קצת יותר מורכב ממה שנדמה לכם. מהסיבה הזאת מוטב כי את ההרכבה יבצע איש מקצוע מיומן, כזה שמכיר את תחום האינסטלציה על בוריו. הוא יוכל לספק לכם את התמורה הטובה ביותר, ואתם מהצד שלכם תדעו כי לא לקחתם סיכונים שעלולים לסבך אתכם בעתיד.

 

האחריות של בר המים בהשוואה לאחרים

כיום עומדות לרשותכם מבחר ענק של אפשרויות, ולא תצטרכו לבחור בר מים אחד ספציפי. זוהי הסיבה שמוטב לכם לבחון את תנאי האחריות בכדי שתוכלו לקבל את המוצר האיכותי ביותר, מוצר שמגיע עם אחריות ארוכה שתספק לכם שקט נפשי. אינכם יכולים לדעת מה עלול לקרות לבר המים, בטח כאשר מדובר על מוצר שנמצא בשימוש קבוע ויומיומי.

 

תשמרו על הבטיחות של הילדים

ברי מים יכולים להיות דרך מצוינת לעודד את כל בני המשפחה לשתות יותר, אך בפועל אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר ישנם ילדים בסביבה. זוהי הסיבה שכל בר מים שאתם רוכשים, מוטב שיגיע עם מערכת מתקדמת לשמירה על בטיחות הילדים. לא תרצו להעמיד את הילדים שלכם בסכנה, בטח כאשר בר המים עצמו נגיש וכולם יכולים להגיע אליו.

 

העיצוב חייב להיות מיוחד ושונה

בר המים הולך להיות מוצב ככל הנראה על השיש של המטבח, ולכן אתם תהיו מוכרחים לוודא כי העיצוב שלו משתלב בצורה אלגנטית עם המטבח כולו. בר מים יכול לשדרג את העיצוב של המטבח ומצד שני הוא גם יכול לגרוע ממנו, רק תבחרו את בר המים הנכון ואתם לגמרי יכולים לעלות על דרך המלך.

הדברת פשפש המיטה

  פשפשי המיטה הם חרקים דיי עקשנים – אפשר להבחין בכך מיכולתם לגשת אל אנשים שישנים בתמימותם בשעות הלילה המאוחרות (או פשוט כאשר האור דיי

קרא עוד »

למה לא לעצב דירה לבד?

לא פעם, אנחנו נאלצים לבצע עבודות בית, בין אם מדובר על תיקונים, עבודות תחזוקה, שדרוגים ועוד. יש מי שבוחר לעשות זאת בעצמו, בשביל לחסוך עלויות

קרא עוד »