חיזוק אריחים בבניין

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

מחיר חיזוק אריחים בבנייןחיזוק אריחים בבניין הוא תהליך מורכב אשר מחייב את אנשי המקצוע הנכונים. במקביל לכך שאתם מבררים לגבי מחיר חיזוק אריחים בבניין, יהיה חשוב גם לברר לגבי המלצות על אנשי המקצוע הנכונים לעבודה הזאת. 

מכיוון שמדובר בעבודה בגובה בדרך כלל, שמצריכה אפילו שימוש בפיגומים או בבמות הרמה ומנופים, מחיר חיזוק אריחים בבניין מאוד משתנה בין חברה לחברה ובין קבלן לקבלן. באופן כללי ומבלי לנקוב בסוגי אריחים ספציפיים, מחיר חיזוק אריחים בבניין יכול לנוע בין 120 ₪ ל-180 ₪ למטר מורבע. זאת, בהנחה שאתם צריכים עבודה היקפית סביב הבניין או בקומות שלמות בו. אם אתם צריכים עבודה יותר נקודתית, המחיר למטר מרובע יהיה גבוה יותר. עבור עבודות נקודתיות של חיזוק אריחי בניין, צריך לפנות ישירות לאנשי המקצוע כדי לקבל הצעת מחיר.  

סוגי אריחי הבניין שקיימים ונפוצים כיום 

אריחים הם דרך נפוצה מאוד לכסות את פני השטח של מבנים, בין אם מדובר על חיפוי קירות או ריצוף. הם משמשים לקישוט, בידוד ואיטום, כאשר אריחים עשויים ממגוון חומרים כגון חמר, בטון, מתכת, אבן, שיש, קרמיקה וזכוכית. בהתאם לחומר ממנו הם עשויים ובהתאם לעיצוב האריח, ניתן להשתמש באריחים למטרות שונות.

כל סוג אריח יש את סט היתרונות והחסרונות שלו, בעוד כי לרוב נהוג לקטלג את סוגי האריחים ל-2 סוגים עיקריים: 1) אריחים סינטטיים שמיוצרים במפעל (כמו בטון או פלדה וסגסוגות מתכת). 2) אריחים טבעיים שמיוצרים בטבע (כמו שיש או עץ). 

יתרונות וחסרונות אריחים סינטטיים וטבעיים 

לאריחי בניין סינתטיים יתרונות רבים על פני אריחים טבעיים, אבל גם להיפך. באופן כללי, האריחים הסינטטיים עמידים, קלים לניקוי ותחזוקה, וניתן למחזר אותם בעת שיפוץ המבנה ובעת הסרתם. מצד שני, אריחים טבעיים הם יותר אטרקטיביים וידידותיים לסביבה, אך הם גם עשויים להיות יותר יקרים.

באופן כללי, לאריחים טבעיים יש יתרון שהם יפים יותר, אך יש להם גם את החיסרון שהם יקרים יותר וקשים להתקנה. בסופו של דבר, למרות שאריחים סינתטיים עשויים להיות אופציה טובה יותר במקרים מסוימים, אריחים טבעיים עדיין יכולים לספק TOUCH עיצובי אלגנטי לכל סוג חלל ומטרה.

הגורמים להשתחררות אריחי בניין

כאשר האריחים מותקנים, לרוב הם מוחזקים במקומם על ידי שכבת טיט דקה שנמרחה בין האריח למשטח, מה שנקרא “רובה”. אם אין מספיק רובה, מים יכולים להיכנס מאחורי האריח ולגרום לו להתרופף. כמו כן, הסיבות לאריחים רופפים יכולות לכלול דבק או רובה לא מתאימים, טיט באיכות ירודה, איטום לא מספיק טוב, משקל יתר על האריחים ועוד.

בין אם מדובר על נזק לאריחים או התיישנות טבעית ובלאי, חיזוק אריחים הוא פתרון מבני לחידוש ושיפוץ של אריחים רופפים, סדוקים או שבורים. כמו כן, סיבה נוספת להתרופפות אריחים היא התקנה לקויה מלכתחילה של האריחים. 

התקנת אריחים לא מקצועית תוביל להתרופפותם 

התקנה לא נכונה יכולה לקרות כאשר המתקין אינו מניח את האריחים במצב ישר ואינו משתמש במספיק דבק כדי להחזיק אותם במקומם. ישנם גם מקרים שבהם מתרחשת התקנה לא נכונה בגלל השימוש בסוג הדבק הלא נכון, כמו שימוש בסיליקון במקום חומרי איטום ורובה.

בסופו של דבר, ישנן סיבות רבות לכך שאריחים יכולים להשתחרר או להישבר כתוצאה מהתקנה לא מקצועית או אפילו לקויה. למשל, אם האריח לא מונח נכון, הוא יתחיל בסופו של דבר להשתחרר. עם זאת, הסיבה השכיחה ביותר להתרופפות היא, כאשר האריח מונח על משטח שאינו ישר ומפולס.

כיצד מבצעים חיזוק אריחי בניין?

כדי לבצע חיזוק אריחי בניין, ניתן לנקוט במספר שיטות שונות אשר מבוצעות בדרך כלל על ידי קבלן שיפוצים. קודם כל, ניתן ליישם שיטה של הדבקה באמצעות רובה. רובה הוא חומר אשר משמש להדבקה וחיזוק של אריחים מסוגים שונים, ריצוף אקרילי, ישנו גם רובה אפוקסי ועוד. בהתאם לסוג האריחים שלכם, יש לבחור את החומר המתאים.

מעבר ליישום של רובה לחיזוק אריחי בניין, ניתן להשתמש בשיטה נוספת אשר אמורה לחזק את האריחים בצורה הרבה יותר משמעותית. שיטה זו נקראת "עיגון", והיא למעשה כוללת חיבור של ברגים וחוטי פלדה חזקים בחלק האחורי של האריחים. בימינו רוב הבניינים נבנים עם עיגון לאריחים, אבל בבניינים ישנים ייתכן שיהיה צורך לבצע אותו עקב שיטות בנייה מיושנות. 

מה צריך לדעת על מחיר חיזוק אריחי בניין?

אם שואלים מהו מחיר חיזוק אריחים בבניין, חשוב להבין מה קובע את המחיר של העבודה הזאת. באופן כללי, מחיר שיפוץ, ליטוש, שיוף וחיזוק האריחים בבניין יהיה תלוי בסוג האריח שלכם ובמצב התחזוקתי שלו. 

אם מחיר חיזוק אריחים בבניין נע בין 120 ₪ ל-180 ₪ למ"ר, מחיר זה עשוי להשתנות כאשר מדובר על אריחי שיש, שלעיתים מצריכים עבודה יותר יסודית. שיש הוא בדרך כלל חומר מחורץ, וחומר זה נוטה לספוג המון לכלוך ועובש. מטבע הדברים, המחיר של עבודה זו יהיה גבוה יותר מחיזוק וחידוש אריחי קרמיקה חלקים. 

חיזוק אריחים בבנייןבטון הוא אחד מחומרי הבנייה הנפוצים ביותר בעולם. יש לו מגוון רחב של יישומים וניתן לחזק אותו בפלדה, פיברגלס וחומרים אחרים כדי לענות על צרכים ספציפיים של בנייה. יחד עם בטון, ניתן גם לשלב את סוגי האריחים השונים, שלעיתים גם יצריכו חיזוק אריחים בבניין. מתי נצטרך חיזוק אריחים בבניין ומדוע? המשיכו לקרוא. 

חיזוק אריחים הוא תהליך שבו משטח האריחים מחוזק בשכבת בטון, קרמיקה, שין, אבן וחומרים נוספים. תהליך זה מסייע בהגנה על האריח מפני מים ובלאי אחר, בעוד כי חיזוק אריחים בבניין נדרש מתוך כמה וכמה סיבות. ראשית, התיישנות החומר. שנית, כתוצאה מהזנחה או רשלנות. שלישית, חיזוק אריחי בניין עשוי להידרש כתוצאה מוונדליזם. 

סוגי אריחים שקיימים בבניינים 

כאשר הנושא הוא חיזוק אריחים בבניין, חשוב להכיר את האריחים הכי נפוצים בבניינים. בעוד כי הסוג הנפוץ ביותר של אריחי האבן הוא שיש, אריחי שיש נמצאים בדרך כלל על חזיתות של בניינים, בלובי וקומת הכניסה של הבניין, בדירות עצמן ועוד. אריחי שיש עמידים בפני מים, אך עלולים להיפגע מחומרים חומציים כמו חומרי ניקוי כימיים למיניהם. 

סוג נוסף של אריחי אבן הוא צפחה, אך סוג זה הינו פחות נפוץ בישראל. זהו חומר טבעי המגיע בצבעים ובדוגמאות שונות, כאשר אריחי צפחה עמידים ויכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים כגון רוחות חזקות, סופות ועוד. עם זאת, לא ניתן להשתמש באריחים אלו באזורים רטובים כגון חדרי אמבטיה או מטבחים, מכיוון שהם יתקלקלו במהירות כאשר הם נחשפים למים לאורך זמן.

מה כולל חיזוק אריחי בניין?

מעבר לאריחים של שיש וצפחה, אריחי בטון וקרמיקה פופולריים גם הם, בגלל שהם זולים וקלים להתקנה ותחזוקה שוטפת. ובין אם מדובר על אריחים מסוג כזה או אחר, חיזוק אריחי אבן היא טכניקה המשמשת להפיכתם לעמידים יותר בפני הכוחות הפועלים עליהם. 

הטכניקה של חיזוק אריחים בבניין כוללת מספר שלבים שונים, ובדרך כלל אחד מהשלבים יהיה שיוף קל עד שיוף עמוק של האריחים. אם ככה, בואו נבין מדוע צריך לבצע שיוף אריחים במהלך החידוש והחיזוק שלהם? המשיכו לקרוא. 

שיוף אריחים לבניין כחלק מהשיפוץ שלהם

בחלק מהמקרים משטח האריח עובר שיוף כדי להסיר לכלוך, שריטות וכתמים שהצטברו עליו. זה נעשה על מנת לגרום לאריח להיראות חדש ומבריק, אבל זה גם מסייע במניעת היכנסות של לחות ולכלוך בין האריחים, מה שעלול לגרום לנזק לאריח ולצמיחת עובש. במילים אחרות, לרוב משייפים אריחים בתהליך החידוש והחיזוק שלהם, כדי לוודא שהמשטח חלק והחיבורים אטומים היטב. 

תהליך זה נעשה כדי לוודא שהאריחים לא יהיו חלקים וגם כדי למנוע חלחול של מים דרך החיבורים, אבל יחד עם זאת, שיוך האריח גם מאפשר הדבקה טובה יותר. למעשה, במהלך חיזוק אריחים בבניין יש צורך בפעמים רבות למרוח שכבת דבק מיוחד לאריחים. כאשר משייפים את האריחים ואת הרווחים ביניהם, הדבק יכול להיתפס הרבה יותר טוב והוא חודר למרווחים שבין כל אריח ואריח. בהיבט הזה, שיוף המרווחים בין האריחים יהיה קריטי וישליך ישירות על הצלחת הפעולה של חיזוק אריחי בניין.

חיזוק אריחים בבניין מצריך קבלן או מהנדס בניין?

ראשית, החומרים והטכניקות המשמשים לחיזוק אריחי קרמיקה, אבן, בטון ושיש אינם נלמדים בדרך כלל במסגרת קורסי הנדסת בניין. שנית, אין צורך שמהנדס בניין יהיה בעל ניסיון בתחום זה, מכיוון שמהנדסים עוסקים בדרך כלל בפרויקטים הנדסיים מבנים כגון תכנון מבנים, גשרים, תשתיות ומבנים אחרים. לפיכך, חיזוק אריחי קרמיקה ושיש דורש קבלן. זאת, מכיוון שהמיומנויות הנדרשות למשימה זו אינן נלמדות בדרך כלל בבית הספר של הנדסה אזרחית או הנדסת בניין. 

במילים אחרות, מהנדסי בניין אחראים על תכנון, פיתוח ופיקוח על בניית מבנים. הם אינם מעורבים בדרך כלל בהתקנה של חומרי בניין, לרבות התקנת אריחים בבניינים או חיזוק, שיוף ושיפוץ של אלו. קבלנים, לעומת זאת, מתמחים בהתקנת חומרי בניין כמו אריחי קרמיקה ושיש.

חיזוק אריחי שיש וקרמיקה בבניין זה עניין בטיחותי

חשוב מאוד לזכור, כאשר בניין מתיישן ולא מבצעים חיזוק אריחים, זה יכול להוביל לתאונות ופציעות, חלילה. כמו כן, החלקים השבורים יכולים ליפול ולגרום נזק למכוניות ולציוד של אנשים המתגוררים בבניין. בהיבט הזה, חיזוק אריחי שיש וקרמיקה בבניין זה עניין בטיחותי, שמצריך את בחירת אנשי המקצוע הנכונים ביותר לסוג האריחים שלכם ולסוג הבניין שלכם ומצבו. 

בין אם אתם עומדים להזמין קבלן שיפוצים או מהנדס בניין, זכרו תמיד לוודא שמדובר באנשי מקצוע רשומים. למשל, קבלנים, כדי לספק שירות כחוק, חייבים להיות רשומים ברשם הקבלנים של ישראל, שזהו למעשה איגוד הקבלנים הישראלי. 

טיפ אחרון שחשוב לקחת בחשבון, תמיד תקפידו על בדיקת דירוגים מקוונים וביקורות הניתנות על אנשי המקצוע השונים בענף הבנייה. אם כנגד קבלן מסוים עומדות תלונות רבות, רוב הסיכויים שתוכלו לברר את זה במדיות החברתיות, בחיפוש פשוט בגוגל וכולי. 

חיזוק אריחי שיש אריחים הם אחד מחומרי הבנייה העתיקים ביותר שנמצאים בשימוש בבנייה במשך שנים, בעוד כי אריחים משמשים כחומר דקורטיבי, הם גם משמשים כחיפוי מגן לקירות, רצפות ועוד. אם אתם צריכים שירות של חיזוק אריחי שיש מסוגים שונים, המדריך הקצר הבא עבורכם. 

החומר הפופולרי ביותר בכל מה שקשור לעיצוב פנים הוא, אריחי שיש וקרמיקה. הם עשויים מחומרים חזקים וטבעיים בחלקם, או מינרלים טבעיים אחרים אשר מרוכבים ומעורבבים במים, אשר לאחר מכן מתקשים כאשר הם מתייבשים. אריחי שיש מיוצרים בדרך כלל בעבודה מוקפדת מאוד ובתהליך הנקרא יציקת שיש. הצבע של אריחי שיש מושג על ידי הוספת סוגים שונים של פיגמנטים לאריחים, לפני שהם מתייבשים לחלוטין. כאשר צריך שירות של חיזוק אריחי שיש, זה בד"כ אומר שהשיש כבר ישן, או שמא הוא ספג חבלה כלשהיא. 

מהן הסיבות לבצע חיזוק אריחי שיש?

הסיבה העיקרית שבגללה צריך לחזק את אריחי השיש היא, בגלל שהם אריחים מאבן טבעית שניתנת לפגיעה יחסית בקלות. כמו כן, כיאה לחומר טבעי, שיש הוא חומר שמתבלה עם הזמן ונהפך לישן יותר, מה שמצריך חיזוק אריחי שיש לאחר זמן מה של שימוש באריחים. 

חיזוקי אריחים של שיש חשובים מכיוון שאם לא תנקטו בצעדים להגנה על אריחי השיש שלכם, הם יישחקו עם הזמן ובסופו של דבר ייסדקו. בנוסף, באריחי שיש בד"כ יש נקבוביות וחריצים, מה שעשוי להוביל למצב של לכלוך וכתמים על האריחים. השיש הוא, כאמור, אבן טבעית שמגיעה בתצורות שונות. אם מדובר בשיש מאוד מחורץ, קחו בחשבון שתצטרכו לא רק חיזוק אריחי שיש, אלא גם חידוש אריחי שיש, ניקיון נכון וכולי. 

מהם הגורמים שמובילים לבלאי באריחי שיש?

אריחי שיש אמנם יפים, עמידים וקלים לתחזוקה, אבל הם אינם חסינים מפני הבלאי הטבעי שמגיע עם חשיפה מתמשכת למים, לחות, לכלוך, שמן, כימיקלים של חומרי ניקוי וכו'. בתוך כך, ישנם כמה גורמים שיכולים להוביל לסדקים, בלאי ושברים בשיש. 

למשל, אופן התקנתו של השיש. אם האריח לא הותקן כראוי, זה עלול להוביל לסדקים או שברים בשולי האריח וכן לקווים לא אחידים שישפיעו על עמידותו. כמו כן, סוג המשטח או הקיר עליו הוא מונח, הוא גורם שתורם לבלאי של שיש. 

כיצד המשטח עליו מותקן השיש משפיע על עמידותו? 

אם המשטח נקבובי מדי או קשה מדי, לא מפולס טוב וכולי, אז יהיה סיכוי גדול יותר להיווצרות סדקים באריח. זאת, כי הם צריכים משטח המספק גמישות כדי שיוכלו לנוע עם שינויים בטמפרטורה. שיש זוהי אבן טבעית, וככזאת, היא רגישה לשינויים במבנה ובהתאם לסוג המבנה. 

לדוגמה, ישנם מקרים בהם שורשים של עצים חודרים למערכות האינסטלציה ומובילים ממש לתזוזה של שלד המבנה. הקירות מתעוותים כתוצאה מכך, הריצוף מתחיל לזוז ולהיסדק ועוד. במקרים אלו, רוב הסיכויים שתצטרכו לא רק חיזוק אריחי שיש, אלא גם קטילת שורשים וכן חיזוק מבני ואפילו שיפוץ קומפלט במידה ואתם עושים את זה אז אולי מומלץ לחשוב על שיפוץ מעטפת בניין

חיזוק אריחי שיש חיצוניים בחזית בניין מצריך גם איטום?

איטום מבנים ושיש הוא תהליך של מריחת חומרי איטום על החלק החיצוני של המבנה. זה עוזר להגן על המשטח החיצוני מפני מים, לכלוך ואלמנטים אחרים שעלולים לגרום נזק. אם אתם צריכים חיזוק אריחי שיש בחזית הבניין, כלומר שיש חיצוני, מאוד מומלץ לנצל את ההזדמנות שישנם פיגומים מסביב לבניין ולבצע גם איטום מבנים. 

ככה תוכלו להכין את הבניין שלכם לקראת החורף וגם לשפר את הנראות של המבנה באמצעות חיזוק האריחים. על מנת למרוח איטום על החלק החיצוני של הבניין , יש להסיר תחילה כל איטום קיים. תהליך זה עשוי לדרוש או לא לדרוש חברת איטום מקצועית, תלוי באיזה סוג איטום אתם משתמשים ובסוג המבנה.

כיצד מבצעים חיזוק אריחי שיש? 

אריחי השיש מחוזקים על ידי הוספת שכבת חומר חיזוק נוספת על פני השטח, וגם בצד האחורי-פנימי של האריחים. זאת, על מנת להפוך אותם לחזקים יותר ועמידים יותר בפני שבירה או סדקים. בתוך כך, חיזוק, חידוש ושיפוץ אריחי השיש יכולים להתבצע על ידי איש מקצוע אשר יעריך תחילה את מצב אריחי השיש באמצעות מגוון בדיקות. 

אם אין סדקים או התקלפות, יש רק לנקות ולאטום את המשטח עם פוליש או ווקס. אם יש סדקים בשיש, אז יהיה צורך לתקן אותו לפני שניתן יהיה ללטש אותו. לעתים קרובות ניתן לתקן סדקים על ידי מילוים בדבק מיוחד של שיש, אשר לאחר מכן מוחלק לפני ליטוש.

בשורה התחתונה, כאשר מדובר בפעולה של חיזוק אריחי שיש, ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון. הגורם הראשון הוא, האם יש או אין סדקים בשיש שצריך לתקן. אם כן, אז איש מקצוע יכול לעזור בזה. כמו כן, גורם נוסף יהיה, אם יש בעיה עם חלחול מים דרך האריחים והאבן שלכם. אם קיימת רטיבות על אריחי השיש, קודם כל חובה לתקן ולאטום אותה לפני חיזוק אריחי השיש עצמם. 

חיזוק אריחי שיש בגובהחיזוק אריחי שיש בגובה היא עבודה שאינה רק דקורטיבית, אלא גם חשובה מאוד מבחינה בטיחותית. הטיפ הכי חשוב הוא, לא להמתין לתביעה משפטית מצד שלישי עקב נפילה של אריח שיש לרחוב. הקדימו תרופה למכה, בצעו את החיזוק של האריחים עוד היום.

אריחי שיש הם בחירה פופולרית לריצוף וכן עבור חיפוי של חזיתות בניינים. הם עמידים מאוד, והם מגיעים במגוון של צבעים ודוגמאות. אבל הם גם כבדים מאוד, מה שאומר שלוקח יותר זמן להתקין אותם מאשר להתקין סוגים אחרים של חומרי ריצוף וחיפוי קירות. אם אתם צריכים חיזוק אריחי שיש בגובה, רוב הסיכויים שאתם מעוניינים לשפץ ולחדש את חזית המבנה שלכם. מה חשוב לדעת בנושא של חידוש, שיפוץ וחיזוק אריחי שיש? המשיכו לקרוא.

בדיקת אריחי שיש ע"י אנשי מקצוע 

רגע לפני שאתם מבצעים חיזוק אריחי שיש בגובה, חשוב להבין מה המצב של האריחים כרגע. יש הרבה דרכים שונות להשתמש באריחי שיש, לשפץ אותם ולחדשם, מה שיהיה תלוי במצב התחזוקתי שלהם ובבלאי שלהם. בהתאם לבלאי של השיש, תותאם שיטת החיזוק והשיפוץ הנכונה לאריחים שלכם. 

בסופו של דבר, אריחי שיש מהווים פתרון פרקטי ודקורטיבי לרצפה ולקירות, לחזיתות בניינים ועוד, וכדי לוודא שאריחי השיש שלכם מותקנים נכון, חשוב לבצע בדיקה ע”י אנשי מקצוע. הבדיקה לרוב מתומחרת לפי מטר רבוע, ככה שחשוב לדעת מראש את המידות של אריחי השיש שלכם. 

כיצד מבצעים שיפוץ אריחי שיש של חזיתות בניינים 

אריחי שיש הם אחת הבחירות הפופולריות ביותר בכל הנוגע לחזיתות מבנים. הם עמידים, יפים, והם דורשים מעט מאוד תחזוקה. עם זאת, הם אינם חסינים מפני בלאי וצריך לטפל בהם כראוי מדי פעם על מנת לשמור על מראה יפה לאורך שנים. 

בתוך כך, עבודת חיזוק אריחי שיש בגובה היא תהליך התקנת, שיפוץ, חיזוק וחידוש אריחי שיש בגבהים שונים על פני ושטח חזית המבנה שלכם או הבניין. כדי לבצע עבודה זו, אפשר לנקוט בכמה שיטות שונות, לרבות עבודה עם מנוף, עבודה עם במת הרמה, חיזוק אריחי שיש בגובה ע"י פיגומים, משאית עם מנוף סל ועוד. 

כיצד עדיף לבצע חיזוק אריחי שיש בגובה? 

כאמור, אריחי שיש משמשים במבנים רבים שכן הם נותנים גימור אטרקטיבי לחזית הבניין שגורם לו להיראות מושך יותר וגם מגביר את העמידות שלו. עם זאת, יש לחזק את האריחים הללו בדבק או בחומרים אחרים כדי שלא ייפגעו לאורך זמן. 

בדרך כלל, הפגיעה מתרחשת עקב גורמים חיצוניים כמו זיהום או תנאי מזג אוויר קיצוניים. כדי לבצע חיזוק אריחי שיש בגובה בצורה נכונה, רוב אנשי המקצוע מעדיפים להשתמש בפיגומים. הפיגום הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים וחומרים בגובה רב. ניתן להשתמש בו לכל סוג של עבודות בנייה, מבניית בית ועד צביעת תקרה, חיזוק אריחי שיש ועוד. 

חיזוק אריחים חיצוניים של שיש ואיטום מבנים

כל עוד מדובר על חיזוק אריחי שיש בגובה ועבודות חידוש של חזיתות בניינים, חשוב גם לדבר על איטום מבנים. ובכן, האם צריך איטום מבנים לאחר חיזוק אריחי שיש בגובה? אז ככה, זה תלוי במצב אריחי השיש החיצוניים בחזית הבניין שלכם. 

אם אריחי השיש שלכם במצב טוב, אז לא, אתם לא צריכים לאטום אותם. עם זאת, אם הם במצב גרוע או שהם נחשפו למים במשך זמן רב, אז כן, ייתכן שתצטרכו לאטום את חזית הבניין שלכם. כמו כן, חשוב להבין באילו מקרים צריך לבצע ליטוש אריחי שיש, בואו נדבר גם על זה. 

מתי נצטרך ליטוש אריחי שיש בגובה?

כל עוד אתם צריכים שירות של חיזוק אריחי שיש בגובה, חשוב לבדוק גם לגבי ליטוש אריחי שיש בגובה. הליטוש, הפוליש והווקס הם שלבים חשובים מאוד בתהליך תחזוקת וחיזוק השיש, מכיוון ששלבים אלו מסירים את הלכלוך והכתמים שעלולים להצטבר על פני השיש לאורך זמן. 

תהליך זה גם מוודא שכל השריטות מוחלקות ואינן נראות לעין. בסופו של דבר, הסיבה החשובה ביותר ללטש אריחי שיש היא, לוודא שהאריחים נקיים ומבריקים כדי שלא יראו כל בלאי או נזק, סדקים, שברים בשיש וכולי. אם יש לכם חיפוי שיש, אז תצטרכו להבריק אותו לפחות פעם בכמה חודשים – שנה.

מציאת אנשי מקצוע לליטוש וחיזוק אריחי שיש

במהלך חיפושיכם אחרי אנשי מקצוע עבור חיזוק אריחי שיש בגובה, זכרו כי הצעד הראשון הוא למצוא קבלן או מתקין מקצועי. אתם יכולים לבקש הפניות מחברים, משפחה ושכנים, אבל בכל מקרה, כדאי גם לשאול את הקבלן על הפרויקטים שביצע בעבר ולהסתכל על תיק העבודות שלו.

כמו כן, השלב הבא הוא לוודא שלקבלן יש את כל הכלים והציוד הנדרשים לעבודה. לבסוף, אתם רוצים לוודא שאנשי המקצוע מורשים ומבוטחים לפני שתחתמו על חוזה התקשרות מולם. על המשקל הזה של הדברים, תקפידו גם לוודא שאתם מקבלים אחריות על העבודה.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
שיפוץ לובי בניין
שיפוץ לובי בניין

אם אתם מתגוררים בבניין משותף שבו הדיירים חושבים לשפץ את הלובי, חשוב שתדעו כי שיפוץ לובי בבניין הוא דבר חשוב מאוד שיכול לשדרג לחלוטין את

הרחבת מרפסות
הרחבת מרפסות – והבית שלכם גדל

יש בישראל דירות רבות עם מרפסת שמש שהדיירים שלהן נהנים מהיתרונות הרבים שהיא מציעה. יש גם המון דירות שאין בהם בכלל מרפסות. לכולם, קיימת הזכות

הרחבת מרפסת קיימת
הרחבת מרפסת קיימת

בעבר, רוב המבנים נבנו ללא מרפסות או עם מרפסות קטנות במיוחד. מהסיבה הזו, כיום אנשים רבים בוחרים להוסיף מרפסות ולהרחיב מרפסות על מנת לשדרג את

הרחבת מרפסת שמש
הרחבת מרפסת שמש

מרפסת שמש היא מרפסת שמאפשרת לכם להכניס את השמש אליכם הביתה. מדובר במרפסות חיצוניות אליהן ניתן לצאת מהדירה. מרפסות אלה מאפשרות לכם לשדרג משמעותית את

הרחבת מרפסות השוואת מחירים
הרחבת מרפסות השוואת מחירים

במבנים רבים, דיירי הבניין בוחרים להרחיב את המרפסות שלהם. על ידי הרחבת המרפסות ניתן לשדרג את איכות החיים, להגדיל את שטח הבית ואף להעלות את

הרחבת מרפסות בניה קלה
הרחבת מרפסות בניה קלה

כיום אנשים רבים בוחרים להרחיב את המרפסות בבתים שלהם על מנת לשדרג את איכות החיים שלהם ולהעלות את ערך הנכס. קיימות שתי שיטות בנייה המאפשרות

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!