מחירון קונסטרוקטור

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

מחירון קונסטרוקטורקונסטרוקטור הוא אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר בתהליך הבניה. הקונסטרוקטור מפקח על התהליך ומוודא שהמבנה שנבנה בטיחותי ויציב. לקונסטרוקטור תחומי אחריות שונים אשר כל אחד מהם מתומחר אחרת. לפניכם מחירון קונסטרוקטור עבור פעולות שונות.

מהו קונסטרוקטור?

רגע לפני שנרכז מחירון קונסטרוקטור כדאי להבין מהו קונסטרוקטור בכלל ולמה צריך אותו.

קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין או הנדסאי בניין שמתמחה בקונסטרוקציה. הקונסטרוקטור צריך לשרת את חזון האדריכל מבחינה פרקטית ובטוחה. תפקידו של האדריכל הוא לעצב את המבנה באופן אסתטי מבפנים ומבחוץ ולבנות תוכנית בניה. קונסטרוקטור לעומת זאת, מתכנן את כל הפרקטיקה, את עובי המבנה, תוכנית עבודה וכדומה.

כמו כן, הקונסטרוקטור מהווה כמפקח עליון של העבודה בשטח. בתקופת הבניה, הקונסטרוקטור צריך להגיע מדי פעם ולפקח שתהליכי הבניה מתבצעים באופן נכון, בטוח ושהבניה עומדת בלוח הזמנים שנקבע. לאחר כל שלב שבוצע בתהליך הבניה יש לבצע בדיקת תקינות בה מוודאים שהמבנה תקין ולא מסוכן.

מתי צריך קונסטרוקטור?

צריך להיעזר בקונסטרוקטור בעת שיפוץ או בניה חדשה בשלבים הראשונים של הבניה. הקונסטרוקטור אחראי על התכנון של הבניה וצריך להכיר מגוון גורמים שונים כמו בדיקת רעידות אדמה, חישוב עומסים ועוד. כמו מהנדס בניין, הקונסטרוקטור יכול להיות אחראי על בניה קלה, עבודות בטון מורכבות וקונסטרוקציות פלדה. אך מלבד לאלה קונסטרוקטור מעניק אישורים, עורך בדיקות קרקע לפני הקמת מבנה, סוקר תוכניות של אדריכלים וחותם על מסמכים.

קונסטרוקטור הוא בעל חשיבות רבה הן בעולם הבניה והן בעולם השיפוצים. במידה שאתם רוצים לבצע שיפוץ יהיה עליכם לבחור בקונסטרוקטור לפיקוח על התהליך.

בעת שיפוץ הבית  חשוב מאוד להביא לקונסטרוקטור את תוכניות הבניה המפורטות על מנת שיביא לכם אישורים בהתאם. רק לאחר שתקבלו אישורים לביצוע הבניה תוכלו להתחיל בשלבי הבניה בפועל. יש לקחת בחשבון שללא אישורים לשיפוץ שלכם לא יהיה אחריות ובעלי מקצוע רבים לא יסכימו לעבוד.

החשיבות של קונסטרוקטור

כפי שהבנו לקונסטרוקטור תפקידים רבים ומגוונים והוא אחראי לקבוע האם המבנה בטיחותי מספיק או לא. בלי קונסטרוקטור לא ניתן להתקדם בתהליך הבניה. שלבי הבניה צריכים להיות מוקפדים ולהתבצע כראוי, בזמן הנדרש ובקצב הנכון. חשוב מאוד שהעבודה תתבצע באופן מקצועי במיוחד בשלבים הראשונים של התהליך שיאפשרו המשך התקדמות תקינה ונכונה.

מדובר בתפקיד חשוב מאוד עם אחריות רבה שמצריך בדיקה של העובדים ושל תהליך הבניה בשלבים השונים שלו. כמו כן הקונסטרוקטור אחראי לוודא שהכל מתבצע בהתאם לנהלי הבטיחות ולתקנים הנדרשים. לכן חשוב מאוד לבחור בקונסטרוקטור מומלץ, מקצועי, בעל ניסיון ואמין שיבצע את התפקיד באופן נכון.

מחירון קונסטרוקטור

ריכזנו לכם מחירון קונסטרוקטור עבור פעולות שונות-

 • מחירון קונסטרוקטור לאישור קונסטרוקטור

על מנת לבצע שינויים בבית כמו שבירת קיר או עמוד או להוספת עומס על המבנה, יש צורך באישור קונסטרוקטור. האישור מעיד שהשינויים שמתבצעים לא פוגעים ביציבותו ובטיחותו של המבנה.

 • המחיר לאישור קונסטרוקטור עבור הריסת קיר הכוללת סקירה הנדסית בלבד ינוע בין 1,500 לבין 2,000 שקלים, כולל מע"מ.
 • המחיר לאישור קונסטרוקטור עבור הריסת קיר שכוללת תכנון של אלמנט להחלפת הקיר תלוי בסדר גודל התכנון ולכן משתנה בין דירה לדירה. באופן ממוצע המחיר לתכנון קונסטרוקטיבי ינוע בין 1,000 ל-3,000 שקלים.
 • המחיר לאישור קונסטרוקטור לבריכה ינוע בין 1,200 לבין 1,600 שקלים, כולל מע"מ.
 • מחירון קונסטרוקטור לתוספת בניה

על מנת להוסיף תוספת בניה כמו חדר, מרפסת, פרגולה, יחידה וכדומה יש צורך באישור קונסטרוקטור. כמו כן הקונסטרוקטור יסייע בשני שלבים בתהליך- ייעוץ ותכנון.

 • ייעוץ- לפני שמתחילים לתכנן תוספת בניה מומלץ להזמין את הקונסטרוקטור לייעוץ. הקונסטרוקטור יבצע בדיקה למבנה מבחינת פרמטרים כמו מיקום, גודל ובטיחות ויבחר את המיקום האופטימלי לתוספת הבניה מבחינת אלה. המחיר עבור ייעוץ לתוספת בניה קטנה ינוע בין 1,200 ל-1,500 שקלים והמחיר עבור ייעוץ לתוספת גדולה יותר ינוע בין 1,500 ל-2,000 שקלים.
 • תכנון- תכנון קונסטרוקטור לתוספת הבניה ינוע בין 2,000 שקלים לבין 10,000 שקלים בהתאם לגודל השטח ומורכבות התכנון.
 • מחירון קונסטרוקטור לליווי בבניית בית

המחיר שיגבה קונסטרוקטור לליווי בניית בית משתנה בהתאם לפרמטרים כמו גודל הבית, מספר המפלסים והתוספות שתרצו (כמו חניות, גדרות ובריכה). ריכזנו לכם טווח מחירים בהתאם לגדלים שונים-

 • עבור 120 מ"ר ומפלס אחד המחיר ינוע בין 10,000 ל-15,000 שקלים פלוס מע"מ.
 • בין 200 ל-300 מ"ר ובין שנים לשלושה מפלסים, המחיר ינוע בין 15,000 ל-20,000 שקלים פלוס מע"מ.
 • בין 300 ל-400 מ"ר ובין שלושה לארבעה מפלסים, המחיר ינוע בין 20,000 ל-30,000 שקלים פלוס מע"מ.
 • מחירון קונסטרוקטור על ייעוץ לפני רכישת נכס

לפני רכישת נכס ניתן להתייעץ עם קונסטרוקטור. הקונסטרוקטור יבדוק את המבנה ואת מצבו.

 • סקירה ויזואלית- סקירה ויזואלית בנוגע ליציבות המבנה ובטיחותו. המחיר לסקירה ויזואלית ינוע בין 1,000 ל-3,500 שקלים, בהתאם לגודל המבנה.
 • בדיקת עומסים- לכל מבנה יש את העומס המקסימלי שהוא יכול לשאת. המחיר לבדיקת עומסים ינוע בין 1,000 ל-1,500 שקלים.
 • בדיקת יציבות- במהלך הבדיקה הקונסטרוקטור יבדוק את היציבות של הגג. המחיר לבדיקת יציבות ינוע בין 1,000 ל-3,500 שקלים, בהתאם לגודל הבית.

עבודתו של הקונסטורוקטור היא לא רק חשובה אלא גם קריטית. למעשה, הקונסטרוקטור הוא אחד מן הפונקציות החשובות ביותר בכל תהליך הבניה, לא פחות מזה של האדריכל. אלא שבעוד האדריכל מתעסק בפרקטיות, בנראות ובתכנון המרחב והחללים של המבנה וצורתו, דברים חשובים אך לא קריטיים, הקונסטרוקטור התעסק בדברים מורכבים וקריטיים הרבה יותר. הקונסטרוקטור הוא הדמות אשר תפקידה הוא לשמור על החיים שלנו על ידי כך שהוא דואג לשמור על יציבות ובטיחות המבנה בו נגור, נעבוד, נלמד או נשהה מכל סיבה שהיא.

זו גם הסיבה מדוע בהקשר של עבודת קונסטרוקטור מחיר הוא לא פונקציה שיש להתחשב בה. הקונסטרוקטור צריך לדאוג שהמבנה שנשהה בו יהיה מספיק חזק ומספיק יציב ובלי טעויות בשלד ובשלבי הבניה השונים, ושכל הדברים נעשו על פי הכללים עם כל החומרים הנדרשים בכמויות הנכונות ובלי לעגל פינות. תפקידנו שלנו, כמי שנשהה בהמשך במבנה, הוא לדאוג שהקונסטרוקטור יהיה ברמה הגבוהה ביותר ויעשה עבודתו נאמנה.

עבודת קונסטרוקטור מחיר

עבודת הקונסטרוקטור היא חשובה וקריטית אך גם סבוכה ומורכבת. זו אחת מן הסיבות שלעבודת קונסטרוקטור מחיר גבוה לעיתים. אבל כאמור, הוא הכרחי ואסור לחסוך דווקא פה. עבודת הקונסטרוקטור, שהוא למעשה מהנדס, נדרשת בכל סוג וסוג של מבנה. החל מדברים מורכבים מאוד, כמו מחפים, גשרים, גורדי שחקים, עבור בבניינים ובתים פרטיים וכלה בעבודות קטנות ופשוטות לכאורה אבל כאלו שבנייתם דורשת תכנון הנדסי ובטיחותי גבוה, כמו פרגולות, מרפסות, תוספות בניה קטנות , בריכות וכד'.

הקונסטרוקטור הוא למעשה מהנדס בניין שלמד והוכשר לעבוד כקרונסטרוקטור והוא האמון על הקונסטרוקציה בו. משמע, לקחת את התוכנית של האדריכל וליצוק לתוכה את התכנים ההנדסיים והפרקטים של הבניה. למשל, מה יהיה עובי הרצפה או התקרה, איפה יהיו עמודים, קירות תמך, קורות בתקרה, הברזלים וקורות הפלדה ועוד ועוד דברים שביחד, בשילוב הנכון מקנים למבנה את היציבות שלו. מפני מה המבנה צריך להיות יציב? מפני זעזועים שונים שיכול לעבור, כמו טילים, רעידות אדמה, פגעי מזג אוויר הפוגעים ומעכלים לאט לאט את הבטון אבל גם כנגד בניה לקויה ובלי חומרים מותאמים, שיכולה להביא לקריסה או פגיעה במבנה.

מהנדס קונסטרוקטור מחיר לסוגי העבודה השונים

עבודת הקונסטרוקטור יכולה לארוך זמן רב והוא יכול לבוא לבדוק דברים בבית לאורך כל ימי הבניה. נכון, קונסטרוקטור מחיר במקרה כזה יהיה גבוה יותר אך הדבר ישתלם לכם מבחינת שקט נפשי אך לא רק. כאשר הבניה אינה נכונה, פגיעות במבנה יכולות לקרות יותר מהר והתיקונים יעלו לנו ממון רב יותר מאשר קונסטרוקטור מחיר ששילמנו בהתחלה. יתרה מכך, בניה בטעות שאינה מטופלת, גוררת בניה נוספת רוויה בטעויות על הטעות הראשונה, כך שהתיקון בשלבים מאוחרים יותר, עולה יקר יותר.

לרוב, הקונסטרוקטור לא מופיע רק פעם אחת אלא לרוב מלווה את הפרויקט בפיקוח ובדיקה לאורך כל חיי הבניה ובמיוחד בעת בנית השלד שהוא הדבר החשוב מבחינה קונסטרוקציה. לקונסטרוקטור מחיר יכול לכלול גם את שלב התכנון עד להגשת וקבלת ההיתרים בוועדות הבניה וכן בשלבים של האישורים הסופיים, רגע לפני האכלוס וקבלת האישור הסופי.

קונסטרוקטור מחיר לעבודות קטנות

אז באופן טבעי אנחנו חושבים כי עבודת קונסטרוקטור נדרשת אך ורק בעת בניית דברים מורכבים ומסובכים. אבל למען האמת, גם כאשר אנו בונים דברים פשוטים יחסית, נדרש במקרים מסוימים לעבודת בדיקה ואישור קונסטרוקטור. במקרים כאלו לעבודתו של קונסטרוקטור מחיר זול יותר בשל העובדה כי האלמנטים פחות מורכבים ונדרש פחות זמן כדי לתכנן אותם נכונה אבל עדיין, יש צורך להקפיד על קונסטרוקטורים איכותיים ומנוסים, גם אם מחירם גבוה במעט.

דוגמאות למקרים פשוטים יחסית הם שבירת קיר ופריצת חלון, הסרת קיר תמך ועמודים, חציבה בתקרה, הוספת וסגירת מרפסת, הקמת בריכה על הגג או ג'קוזי, תוספות בניה קטנות, בנית פרגולה ועוד. הסיבה לצורך בעבודת הקונסטרוקטור במקרים אלו הינה בשל העובדה כי העומסים על הבית משתנים ויתרה מכך, גם המבנה שלו עצמו משתנה, כך שמה שהיה המסגרת שהחזיקה את כל הבית נפרם במעט ויתכן שיש לכך השפעה. חשבו למשל על כך שכל תקרת הבטון של הבית תלויה בקורות ובעמודי תמך, המקנים את היציבות הנדרשת. אם נסיר אחד מהם, הרי שהמעטפת תתערער וחס וחלילה יכול הדבר להביא לקריסה.

חישוב קוסטרוקטור מחיר

אז כיצד מחושב קונסטרוקטור מחיר? אין באמת מספר קסם קבוע. החוק אינו מחייב את זה אבל עדיין צריך להסתכל על העניין בשום שכל. בענף הבניה ישנם הרבה שרלטנים, למשל קבלנים לא רשומים וכד'. תחום זה נכון גם ברמת הקונסטרוקטורים (אם כי במידה מופחתת). זה יכול להיות גם קונסטרוקטור שהיה מוכשר בעברו אבל כרגע הוא אינו מאושר לעסוק בכך. הדרך של אותם אנשים לפתות את בעלי הבית לעבוד עימם – היא דרך המחיר.

נכון שלא הייתם קונים מכונית עם סאשי הרוס גם במחיר טוב ואם היו מציעים לכם מחיר מגוחך על רכב איכותי, ישר הייתם חושבים על תאונה שהרכב עבר? ובכן, הסאשי הוא שלדת הרכב, בדומה לשלד הבית. לא הייתם רוצים שמי שיהיה אחראי על שלד הבית שלכם ועל ביטחונכם, יהיה מישהו שלא מנוסה ובעל סטנדרטים גבוהים. גם עם קונסטרוקטור מחיר גבוה, כל עוד מדובר בקונסטרוקטור איכותי- זה משתלם.

מחירי עבודת הקונסטרוקטור, תלויים בסוג העבודה שהוא מבצע, רמתם, החשיבות של הבדיקות והאישורים וכמובן היקף הפרויקט וכמה פעמים הוא יידרש להגיע וללוות את הפרויקט. לרוב, בדיקה או תכנון קונסטרוקציה פשוט כמו במקרה של פרגולה או סגירת מרפסת, יכולים לנוע החל מ-1000 ₪. ככל שהפרויקט יהיה מורכב ומשמעותי יותר, המחיר יעלה.

עלות קונסטרוקטור לבית פרטיאם אתם חושבים לשפץ את הבית שלכם, אולי אתם תוהים מה המחיר של קונסטרוקטור. מאמר זה יעזור לכם לגלות את כל מה שאתם צריכים לדעת על עלות קונסטרוקטור לבית פרטי, כיצד נקבע המחיר וכיצד לחסוך בעלויות בנייה ושיפוץ של בית פרטי.

בסופו של דבר, ישנם גורמים רבים המשפיעים על עלות שיפוץ הבית, כאשר סוג הנכס, החומרים בהם נעשה שימוש וגודל הפרויקט הם חלק מהם. לפיכך, מחיר קונסטרוקטור לבית פרטי יכול לכלול את עלות החומרים, העבודה והוצאות אחרות. המחיר ישתנה בהתאם לגודל וסוג הבית הנבנה או המשופץ, כאשר מחיר קונסטרוקטור לבית פרטי מחושב בדרך כלל לפי מטר מרובע.

מה חשוב לדעת על שיפוצים בבית בעזרת קונסטרוקטור?

כשמדובר בשיפוץ בתים, יש הרבה החלטות שצריך לקבל. אחת ההחלטות החשובות ביותר היא מי יהיה הקבלן או החברה המקצועית שתטפל בשיפוץ. ורגע לפני שמבררים לגבי עלות קונסטרוקטור לבית פרטי, חשוב להבין כי שכירת איש המקצוע הנכון יכולה לחסוך זמן, כסף ותסכול לבעלי הבית.

לחילופין, שכירת אנשי מקצוע לא מיומנים תוביל להוצאות פתאומיות, תקלות בלתי צפויות בתהליך הבנייה או השיפוץ וכולי. בסופו של דבר, תהליך שיפוץ הבית יכול להיות משימה לא פשוטה. יש הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון, כאשר בעזרת קונסטרוקטור תוכלו לקבל את השקט הנפשי שהבית שלכם בידיים טובות.

כיצד לחשב עלות קונסטרוקטור לבית פרטי?

כדי לחשב עלות קונסטרוקטור לבית פרטי, אתם צריכים לדעת כמה מטרים רבועים הבית שלכם, כמו גם לדעת את סוג השיפוץ שתרצו לבצע בשטח שלכם. באופן כללי ומבלי להיכנס לעובי הקורה של סוגי פרויקטים שונים, מחיר שיגבה קונסטרוקטור על תכנון קונסטרוקטיבי של בית פרטי משתנה בהתאם לכמה פקטורים שונים.

מחיר קונסטרוקטור לבית פרטי לפיכך תלוי, בין היתר, בגודל הבית ומספר המפלסים הקיימים בו. עבור תכנון קונסטרוקטיבי של בית בגודל של כ-120 מ"ר (עם מפלס אחד), מחיר קונסטרוקטור לבית פרטי יכול לנוע בין 10,000 ₪ ל-15,000 ₪. זאת, בעוד כי עלות קונסטרוקטור לבית פרטי יכולה להגיע עד כ-25,000 ₪ – 30,000 ש"ח לתכנון בית בגודל של כ-350 מ"ר (עם 2-3 מפלסים).

ליתר דיוק, כדי לגלות מה הולכות להיות העלויות שלכם, תצטרכו לדעת אילו חומרים מעורבים בפרויקט שלכם וכמה הם יעלו לכם למ"ר. כמו כן, תצטרכו גם לדעת כמה שעות העובדים שלכם הולכים לעבוד על הפרויקט שלכם בכל יום, וכן את תעריף השכר השעתי של העובדים ושל הקבלנים, קבלני המשנה והקונסטרוקטור שלכם.

מה כולל התפקיד של קונסטרוקטור לבית פרטי?

לאחר שדיברנו על עלות קונסטרוקטור לבית פרטי וכיצד המחיר נקבע, בואו נבין מה כולל התפקיד של קונסטרוקטור לבית פרטי. במקרים רבים, קונסטרוקטור אחראי לפיקוח על כל היבטי השיפוץ, החל משרטוט תוכניות ועד פיקוח על הבנייה. כמו כן, קונסטרוקטורים גם דואגים לעצב ולבנות מבנים וסוגי שיפוצים בהתאמה אישית וכן לוודא שאין פגמים מבניים בבית.

בסופו של דבר, פרויקטים של בנייה או שיפוצים הם בדרך כלל גדולים ומורכבים, ולעתים קרובות כוללים מקצועות והתמחויות רבות ושונות. בתוך כך, קונסטרוקטור יהיה מעורב בכל שלב בתהליך, החל מבחירת חומרי הגלם, דרך תכנון הפרויקט, וכלה באיסוף חומרים ופיקוח על עבודות הבנייה. כמו כן, הקונסטרוקטור יהיה אחראי על עמידה בכל תקנות הבנייה, תקני בריאות ובטיחות.

האחריויות של קונסטרוקטור לבתים פרטיים 

האחריויות של קונסטרוקטור לבית פרטי כוללות, בין היתר:

 1. עיצוב ופיתוח הפרויקט בהתאם לצרכי הלקוח.
 2. הערכת הנכס לרבות הערכת ליקויים או נזקים מבניים כלשהם.
 3. תכנון וארגון העבודות לביצוע על ידי הקבלנים וקבלני המשנה.
 4. הקפדה על קבלת כל הרישיונות וההיתרים הדרושים לפני תחילת העבודה.
 5. העסקת בעלי מקצוע וקבלנים מיומנים כגון שרברבים, חשמלאים, זגגים ועוד.
 6. פיקוח על עבודתם על מנת לוודא שהיא מתבצעת בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לתקני הבטיחות הרבים והשונים.
 7. עיצוב מבני הכולל תכנון, יצירת שרטוטים והדמיות ממוחשבות ועוד.

טיפים לבחירת קונסטרוקטור לבית פרטי

יש כל כך הרבה קונסטרוקטורים וקבלנים בענף הבנייה בישראל, שיכול להיות קשה לדעת במי לבחור. כמה מהדברים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת קונסטרוקטור הם:

 1. הניסיון שלו עם סוג הפרויקט שאתם רוצים להוציא לפועל.
 2. הכישורים של הקונסטרוקטור וההסמכות שלו.
 3. כמה הקונסטרוקטור גובה.
 4. איכות העבודה של הקונסטרוקטור.
 5. האם יש תלונות נגדהקונסטרוקטור או שמא הוא היה מעורב בסכסוכים משפטיים כלשהם.

השלב הראשון בתהליך הוא לחקור את השוק, כאשר השלב הבא הוא לקבוע פגישה עם קונסטרוקטורים פוטנציאליים. ודאו שכל השאלות שלכם מוכנות כדי שלא תפספסו שום דבר. כדאי לשאול על הניסיון שלהם, במה הם מתמחים וכמה זמן ייקח להם להשלים את הפרויקט שלכם.

לבסוף, לאחר שצמצמתם את האפשרויות שלכם, הגיע הזמן להתחיל לנהל משא ומתן. ישנם גורמים רבים שלוקחים בחשבון לפני שמחליטים כמה תשלמו עבור פרויקט שיפוץ כמו שלכם, כולל גודל הבית וסוג החומרים המשמשים. אז אם כך, ודאו שאתם נחושים בהגדרת התקציב ויודעים בדיוק מה גובה עלות קונסטרוקטור לבית פרטי, בממוצע בשוק.

אולי יעניין אותך גם:
מידע על בניית בית פרטי והכנת תכנית עבודה
קראו את כל מה שחשוב לדעת על קבלן מפתח
כל מה שחשוב לדעת על בנייה קלה בישראל

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
הנדסאי בניין קונסטרוקטור
הנדסאי בניין קונסטרוקטור

אם אתם שואלים את עצמכם מיהו הנדסאי בניין ומיהו קונסטרוקטור, מהנדס בניין הינו תחום אשר עוסק בסוגיות תכנון הנדסי, בנייה של מבנים וכן ניהול תוכניות

קונסטרוקטור זול
קונסטרוקטור זול

בכל מקרה בו אתם מחפשים אחר קונסטרוקטור זול, אתם חייבים לזכור שלעיתים מחירים מאוד זולים באים על חשבון איכות העבודה והמקצועיות של אנשי המקצוע. ובכל

תכנית קונסטרוקציה
תכנית קונסטרוקציה

בנייה היא תחום שקיים מאז ומתמיד, וזו תעשייה שלעולם לא תדעך כי היא הכרחית לצמיחת החברה שלנו. במאמר זה, אנו הולכים לדבר על תוכניות בנייה

טופס אישור קונסטרוקטור
טופס אישור קונסטרוקטור

בין אם מדובר על פרויקט בנייה קטן או גדול יותר, ברוב המקרים תצטרכו טופס 4, שנקרא גם קבלת היתר אכלוס תוך השלמת הדגשים הבטיחותיים הרלוונטיים.

קונסטרוקטור לבריכה על גג
קונסטרוקטור לבריכה על גג

רוצים לבנות בריכה על הגג? בניה של בריכה על הגג מצריכה אישור קונסטרוקטור. בריכה על הגג מוסיפה עומס רב על המבנה ועל מנת להיות בטוחים

אישור קונסטרוקטור מחיר
אישור קונסטרוקטור מחיר

רוצים לשפץ את הבית? להוסיף מרפסת או בריכה? לשינויים רבים שמבצעים בבית יש צורך באישור קונסטרוקטור. מהו אישור קונסטרוקטור? כיצד מקבלים אישור קונסטרוקטור? כמה זה

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!