מיגונית קטנה מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

במדינת ישראל אנחנו חייבים שיהיה לנו אזור מוגן. בבית, במרחב הציבורי, במוסדות הציבור השונים ובמקומות העבודה. לצערנו לא בכל מקום יש מרחב מתאים שיגן עלינו בשעת חירום אך העובדה שכרגע אין לנו פתרון לא אומרת שאנחנו לא יכולים לדאוג לאחד וזו בדיוק הסיבה שנרצה לברר פרטים על מיגונית קטנה מחיר המבנה, ההובלה והכנת השטח.

למעשה, כשאנחנו רוצים לקבל פרטים על עלות המיגונית אנחנו צריכים לברר כמה יעלה לנו המבנה, כמה יעלה לנו להביא את המבנה אלינו ומה יהיה המחיר של הכנת השטח. כל אחד מהפרטים הללו חשוב כאשר אי אפשר להניח את המיגונית ללא אחד מהם. כאשר אנחנו מכינים את השטח בצורה הנכונה ולאחר שקיבלנו היתר מתאים עבור הקמת מיגונית, אנחנו יכולים להוביל את המבנה היביל ולהיות בטוחים בכניסה אליו בשעת חירום.

woman-holds-protects-wooden-house-with-her-hands

מהי מיגונית קטנה?

מיגונית היא מבנה יביל אשר עשוי בטון מזוין. המבנה מיוצר במפעל אשר מתמחה בתחום זה תחת הראות בטיחות קפדניות שנקבעו בין היתר על ידי משרד הביטחון ופיקוד העורף. המפעל ביצע בחינות רבות כדי להבטיח שהמבנה נוכחי ייתן את הפתרון הטוב ביותר להגנה בשעת חירום. המיגונית יכולה להדוף רסיסים, היא עוצמתית, נשארת שנים במקומה ויכולה להיות זמינה במקומות מגוונים.

מבחינת המבנה, אין כמעט הבדלים בין מיגונית קטנה וגדולה כאשר הקטנה יכולה להיות בצורת פעמון. לצורה המעוגלת בתקרה יש יתרונות כאשר קל יותר להעביר אותה ממקום למקום. כל צורה של מיגונית נותנת מענה בטיחותי כאשר חשוב לדעת מראש מה מספר האנשים שיוכלו להיכנס אליה. 

חשוב מאד להתאים בין הצורך שבשטח, האזור עצמו ובין הגודל הנבחר של המיגונית. כמובן, ברור שחשוב לברר פרטים בנוגע אל מיגונית קטנה מחיר המבנה, ההובלה והכנת השטח ואת כל אלה ניתן לבצע מול החברה המתמחה ספציפית בתחום זה.

מיגונית קטנה מחיר והגורמים המשפיעים עליו 

ישנן שאלות רבות שיכולות לעלות לפני קבלת ההחלטה להציב מיגונית ואין כל ספק כי המחיר הוא מרכיב משמעותי. נקודה חשובה שיש לזכור היא שמבחינת בטיחות, אם הדבר אפשרי תמיד עדיף לבנות ממ״ד אך הבעיה היא שהדבר לא תמיד אפשרי בשל המבנה הקיים ובשל העלויות הגבוהות שיכולות להגיע גם ל-100 אלף שקלים ויותר. אלו הם המרכיבים אשר ישפיעו על העלות של המיגונית הקטנה:

בירוקרטיה

מיגונית יכולה להגיע בגדלים שונים. ממבנה שמתאים לשהות של שני אנשים בוגרים ועד למבנה שמתאים ל-15 איש. מדובר במבנה יביל אשר אמור להישאר בשטח לזמן רב (למרות שניתן להזיזו אם עולה הצורך) וככזה הוא מחייב היתר מתאים. ברור לכולם שאף אחד לא בוחר להציב מיגונית לצורך חדר נוסף ולמרות זאת חשוב מאד לקבל את האישורים לכך.

לעתים הנושא הבירוקרטי יכול לכלול עלויות שונות כשאין זה משנה מה הגודל של המיגונית. יש לבחון כל מקרה לגופו כאשר חברות המתמחות בתחום זה יכולות ללוות את התהליך, לעשות את הבדיקות הרצויות, לבדוק האם ישנן עלויות נלוות ולוודא כי המבנה יונח בהתאם לחוק.

הכנת השטח

מרכיב משמעותי שיכול להשפיע על העלות הכללית של המהלך הוא ההכנה של השטח. חשוב להבין כי כדי להניח מיגונית יש לוודא כי היא לא תפריע לדבר בסביבה, לא תפריע לתנועה וכי היא תוכל להיות מוצבת בצורה בטוחה. כלומר אין זה מספיק שהיא תעניק לנו ביטחון בשעת חירום אלא שהיא תהיה במקום שלא מהווה כל בעיה או סכנה בכל יום במהלך השנה.

ההכנה של השטח משתנה בין מקום אחד לאחר כאשר יש להתייחס למספר נושאים. יש לוודא כי השטח ישר ויציב כך שהמיגונית תהיה יציבה וכשזו יציבה היא יכולה להדוף בעוצמה סכנות שונות בלי כל תזוזה של המבנה. בנוסף לכך יש להתייחס לסביבה כשיש לזכור שחשוב להיכנס ולצאת מהמבנה בקלות ומכאן אפשר להבין כי המבנה לא יכול לעמוד במקום שאין אליו גישה נוחה. יש לבדוק את עלויות של הכנת השטח ולבחון את החלופות למיקום הטוב ביותר.

עלות המיגונית

אחד הדברים שקל יחסית לקבל עליו תשובה הוא על מיגונית קטנה מחיר המבנה. לרוב החברות ישנו מחיר מסודר שהן יכולות להציג כאשר העלות של המיגונית יכולה להתחיל מעלות של 25,000 שקלים ולעלות. העלות משתנה בעיקר בהתאם לגודל של המבנה כשזה יכול לנוע ממיגונית לשני אנשים ועד חמישה עשר אנשים.

יש לשים לב כי מיגונית קטנה יכולה להיות נוחה יותר להעברה והיא דורשת פחות עבודות הכנה של השטח. לכן ברור כי באופן כללי ככל שהמיגונית קטנה יותר כך המחיר יהיה נמוך יותר. לצד זאת חשוב מאד לוודא כי המבנה שנבחר מתאים לנו באופן ספציפי כאשר אם אנחנו מחפשים פתרון לחצר הבית כנראה שנוכל להסתפק באחת לזוג אנשים בלבד וזו יכולה לנוע סביב 25 אלף שקלים.

עלויות השינוע

מרכיב חשוב אשר משפיע על העלויות הוא כמובן השינוע של המבנה. כדי להעביר את המבנה ממקום אחד לאחר יש צורך במשאית ובמנוף. בעלות השינוע יש להתייחס למספר נקודות כולל הגודל של המיגונית ויתכן שהקטנות יהיו פשוטות יותר להובלה ולכן זולות במחיר הכולל שלהן ולא רק בעלות המבנה עצמו. מחיר ההובלה יכול לעלות כ-5,000 שקלים למיגונית קטנה.

העלות של השינוע יכולה לעלות יותר במקרים בהם האזור אליו אנחנו מנסים להגיע מורכב. ככל שהגישה לאזור מסובכת להגעה ההרמה וההנחה של המיגונית יכולה להיות מורכבת והעלות תהיה גבוהה יותר. כבר בתחילת הדרך אפשר להחליט היכן הכי נכון להציב את המבנה כך שהמחיר של ההובלה לא יכביד על ההחלטה על הצבת מרחב מוגן שישמור עלינו בשעת הצורך.

אז מה היה לנו בכתבה:

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
כמה עולה מיגונית לחצר 

שאלה שעולה לאחרונה לצערנו היא כמה עולה מיגונית לחצר. יותר מדי בעלי בתים מתגוררים במקומות שאין בהם מרחב מוגן והם צריכים לחפש אחר הפתרון המתאים

small-white-house-human-hand
מיגונית פעמון

מערכת מיגונית פעמון מתאימה לשמירה על עד חמישה אנשים בוגרים כשהמשקל של המבנה היביל הוא 10 טון. המבנה ניתן להעברה ולהצבה במקום הרצוי וכיוון שהוא

silver-shield-house-symbols-isolated-white-background
מיגונית פיקוד העורף

מיגונית היא מבנה חיצוני אשר מיועד להגנה בשעת חירום. את המבנה אפשר לשים בחצרות הבתים, בשטחים ציבוריים של יישובים ובכל מקום אחר שיש צורך במרחב

man-hands-protecting-house-models-finance-real-estate-business
מה ההבדל בין מיגונית לממד

המציאות הביטחונית של מדינת ישראל איה פשוטה. בכל רחבי הארץ אין כמעט מקום שמעולם לא נפלו בו טילים ולכן השאלה מה ההבדל בין מיגונית לממד

מיגונית היתר בניה

מיגונית היא מבנה יביל המשמש כמרחב מוגן במקומות בהם אין ממד או מקלט. המדינה שלנו יודעת מלחמות ובהתאם לתת את הפתרונות המתאימים עבור אזורי הלחימה

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!