כל מה שאתם צריכים לדעת על גבס קל – נתנאל שיפוצים

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

גבס קל הוא פתרון מצוין כאשר רוצים לעשות שינויים כאלו ואחרים ברחבי הבית אבל לא רוצים להתחיל תהליך ארוך של שיפוצים הכולל עבודה עם בטון, ברזל וכיוצא באלו. היתרון של גבס קל הוא כמובן בראש ובראשונה, המהירות בה ניתן להניח את הגבס, לעשות איתו עיצובים שונים ולקבל די בקלות, את התוצאה הרצויה. 

אם אתם רוצים להזמין איש מקצוע עבור עבודות גבס , אני, נתנאל שיפוצים , בחרתי לחשוף בפניכם את המידע שיעזור לכם להכווין את איש המקצוע בו בחרתם בצורה הטובה ביותר כדי להגיע לתוצאה הרצויה בכמה שפחות מאמץ. 

האמינו לי, אני, נתנאל שיפוצים, ראיתי לקוח או שניים בחיי. אני יודע כי לא תמיד ניתן לסמוך על אנשי המקצוע שיעשו את העבודה הטובה ביותר עבורכם. אבל, אני כן יכול להעיד כי היכרות מוקדמת ומעט ידע מקצועי, יכולים לעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע הנכונים למשימה, עבור ביצוע של עבודות גבס קל. 

אז אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על גבס קל , זה הזמן שלנו לצלול לעובי הקורה. 

מה השימושים שניתן לעשות ב- גבס קל 

האמת היא שכאשר אנחנו מדברים על גבס קל יש מעט דברים שאי אפשר לעשות איתו. אבל בכל אופן, הכנתי לכם, אני , נתנאל שיפוצים, רשימה חלקית בה תוכלו ללמוד על האפשרויות העומדות בפניכם בתחום: 

  • עבודות גבס קל לבנייה של קיר: זו כמובן האופציה הקלאסית. בישראל בפרט גודל המשפחה והצרכים של המשפחה יכולים להשתנות באופן דרסטי שוב ושוב. למשפחה הזו נולד תינוק חדש ולמשפחה ההיא הבן גבר לא גר בבית ולכן רוצים לחלק את החדר שוב ולהכין פינת עבודה להורים או לילדים האחרים וכן הלאה. בשביל לחלק את חללי הבית מחדש אין מתאים יותר מיצירת קיר באמצעות גבס קל. כך תוכלו לקבל בקלות מבנה חדש של הבית שיתאים לצרכים החדשים שלכם. בהמשך, אם תרצו, תוכלו כמובן לפרק את הקירות הללו ולבנות חדשים כראות עיניכם, הרי זה כמובן היתרון הבולט של גבס קל. 
  • עבודות גבס קל לבניית קונסטרוקציות מסיבות שונות: לכתחילה, גבס קל המעוצב בתורה זו או אחרת, נולד מתוך הרצון להסתיר קבוצה של כבלים וחוטי חשמל שעלולים להרוס את המראה של החדר. בהמשך, עבודות גבס קל קיבלו תוקף משמעות כאשר קבלני שיפוצים שונים ראו בכך הזדמנות. אם תפתחו את אתרי האינטרנט השונים לא תתקשו למצוא עבודות גבס מרהיבות שנולדו רק מתוך הרצון להסתיר אלמנטים שהפריעו בעין בתוך המרחב הכללי. עבודות גבס קל לא חייבות להיות פשוטות. אתם יכולים להיעזר באפשרויות הגלומות בחומר הזה, גבס קל , כדי להגיע לתוצאות מרהיבות שנותנות אווירה אחרת בבית. 
  • עבודות גבס קל ליצירה של אקוסטיקה טובה יותר: עבודות מהסוג הזה כמובן לא מתאימים לכל מקום ומיועדים בעיקר לאולפנים, חדרי חזרות וכל מקום בו עושים מוזיקה. כמו כן, באולמות אירועים או במסעדות ובתי קפה הרעיון של הורדת התקרה כדי לקבל אקוסטיקה טובה יותר היא לא רעיון רע כל כך. בעזרת גבס קל ניתן לייצר מעין תקרה נוספת, נמוכה מהתקרה המקורית שתשפר את האקוסטיקה בחדר שכן תקרות גבוהות עלולות להביא לא פעם לפגיעה משמעותית בסאונד. 
  • עבודות גבס קל ליצירה של פינות לתאורה:  עבודות גבס קל הפכו לפופולאריות בשנים האחרונות בגלל האופנה של החדרת גופי התאורה לתוך מאין 'קפל בתקרה'. כמובן שאין שום בעיה לבצע את העבודה הזו במהירות והתוצאה, מרהיבה. 
  • עבודות גבס קל ליצירה של מזנוני טלוויזיה, ספריות וכיוצא באלו: אם אתם רוצים לייצר מאין ספריה צמודה לקיר, יכול להיות שתשמחו לגלות כי בעזרת גבס קל ניתן לבצע את העבודות הללו בקלות. עבודות גבס קל כאמור יכולות לא פעם להתגלות כמרהיבות. כך שאנחנו בטוחים כי לא תתקשו למצוא עבודות גבס קל שנועדו לספריות וכיוצא באלו. 

מה החסרונות של השימוש ב- גבס קל 

גבס קל הוא חומר לו יתרונות רבים כמובן. הוא יכול לבודד חום ורעש, נוח וקל להשתמש בו וכן הלאה. אבל, הוא כמובן לא חף מחסרונות. החסרונות הבולטים הם כמובן קשורים לעמידות של החומר. גבס קל, בניגוד לבטון או עץ, לא יכול לשאת משקלים גדולים. לכן, אם אתם מעוניינים לתלות מדפים וכיוצא באלו על גבס קל אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה. זה לא שאי אפשר לפתור את הבעיה הזו בקלות על ידי החדרה של משטח עץ או בטון שיישאו את המשקל של המדף או הדיבל, אבל אלו בהחלט אלמנטים שיש להתייחס אליהם בכובד ראש. 

בנוסף, חשוב לזכור כי גבס קל הוא חומר שלא מחזיק מעמד טוב מול מים. כך שאם אתם רוצים להיעזר בחומר כאשר אתם מחלקים את חדר האמבטיה למשל או את המטבח, יכול להיות שתצטרכו לחפות את אותו גבס קל באמצעות אריחים וכיוצא באלו. 

מה תהליך העבודה של עבודות בגבס

אני, נתנאל שיפוצים, כאמור ראיתי לקוח אחד או שניים בחיי המקצועיים. אני יכול להגיד כי עבודות גבס קל הן אולי עבודות פשוטות יחסית אבל אין ספק כי כל עבודה של שיפוצים עלולה להכניס למועקה לא קטנה את בני הבית. אז קודם כל, כדי להוריד מהמתח, חשוב לי לציין כי עבודות גבס קל עולות הרבה פחות מעבודות בכל חומר אחר. כך שלא מדובר בהוצאה מאוד גדולה. אבל זה כמובן לא אומר שאין משמעות לפרטים הקטנים בתוך התהליך. 

מבחינתי, בתור קבלן שיפוצים, תהליך העבודה בכל הנוגע לעבודות גבס קל הוא: 

  • מיקוד: הלקוח פעמים רבות מגיע עם כל מיני רצונות. אתם מכירים את הבחורה שמגיע למספרה, רוצה שינויי אבל לא יודעת בדיוק מה היא רוצה? כך יכולים להיות הלקוחות לא פעם. כמובן שהכל לגיטימי ובתהליך של שיפוצים מותר לכל לקוח להרגיש איך שהוא רוצה, אבל כן צריך להגיד כי בשביל להתחיל את העבודה על הלקוח להיות מדויק, אחרת, בעל המקצוע, אני, נתנאל שיפוצים במקרה הזה, לא אדע מה תרצו לקבל בסוף בתוצאה הסופית. 
  • התכנון: אחרי שאספנו את הרעיונות והחלטנו מה אנחנו רוצים לעשות בעזרת גבס קל אנחנו יכולים להתחיל לתכנן על דף את תהליך העבודה לפרטי פרטים. 
  • העבודה עצמה: רבים שואלים כמה זמן לוקחת העבודה ואני חייב לציין כי התשובה לכך מורכבת. זה נכון שעבודה ב- גבס קל היא עבודה קצרה יחסית אבל כמובן שאורך הזמן לביצוע העבודה יכול להשתנות בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוח. לכן, ההערכה היא כי העבודה ב- גבס קל לוקחת בין יום יומיים לחודש במקרים חריגים. 
  • ליטוש וסיום: הליטוש פעמים רבות כולל עבודות ניקיון שכן עבודה עם גבס קל בהחלט עלולה להתברר כמלכלכת. לאחר מכן יש לראות האם הלקוח מרוצה ואם אכן הגענו לתוצאה הרצויה הרי שהתהליך מאחורינו. 

אם אתם מחפשים איש מקצוע אמין ומנוסה לביצוע עבודות של גבס קל, אני, נתנאל שיפוצים כאן בשבילכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
קצף פוליאוריטן

בתחום הבניה והשיפוצים יש כוכב עולה שהופך לפופולרי יותר ויותר בזכות הרבגוניות והיעילות שלו – קצף פוליאוריטן. אם עוד לא הכרתם, ואינכם יודעים כיצד קצף

ריהוט לבית

רענון וחידוש מראה הבית לא מוכרח להיות תהליך מורכב מדי, כיוון שניתן לשדרג את חללי הפנים בקלות באמצעות ריהוט לבית מעניין ואיכותי. לכן אם אתם

איך עובדת מערכת פנאומטית?

מהי מערכת פנאומטית? איך היא עובדת ומי צריך אותה? בהמשך המאמר תוכלו לקבל את כל המידע!   עניין של אשפה כולנו מייצרים המון אשפה ופסולת.

ליקויי בנייה

כניסה לבית חדש היא אבן דרך מרגשת בחיים ורבים מחכים לרגע הזה במשך שנים רבות, אבל היא עלולה להפוך במהירות לסיוט כאשר ליקויי בנייה מרימים

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!