דבקי איטום

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

אנחנו אמנם לא מייחסים לנושא הזה חשיבות רבה מדי ביום יום, אבל שכבת האיטום המקיפה אותנו בבית או במשרד היא אחת מהשכבות החשובות ביותר בכל מבנה. ללא שכבת איטום מתאימה, הייתם מגלים בקלות רבה מאוד שכל מבנה בו אתם נמצאים הוא חדיר מאוד למים ובקלות הוא יכול להפוך לבריכת מים או למרחב מלא כתמי רטיבות. על כן, כאשר אתם צריכים לבצע משימת איטום מכל סוג ובכל היקף, חשוב מאוד שתעשו את הדברים בשום שכל ובאמצעות דבקי איטום איכותיים ועמידים.

 

מה זה דבק איטום?

ובכן, דבק איטום כשמו כן הוא, הוא דבק שמיועד להדביק שני משטחים ובמקביל גם משמש כחומר איטום. דבק זה משמש למטרות שונות כמו למשל למריחה על אריחי שיש ואבן בכדי לאטום אותם בפני חדירת מים אל תוך גוף האריח. דבקי איטום משמשים גם בתהליכי עבודה בענף הבניין, במקרים בהם אנחנו רוצים לבצע גם פעולת הדבקה וגם לוודא באותה הזדמנות שכל מרווח ההדבקה אטום לחלוטין לחדירת מים. השימוש בדבקים אלה הוא שכיח מאוד גם במקרים לא נדרשת עוצמת הדבק לצורך חיבור בין משטחים וזאת מכיוון שדבקים אלה נוטים להיצמד בצורה הטובה ביותר אל המשטח עליו מורחים אותם ולכן מציעים את רמת האיטום הגבוהה ביותר.

 

איזה דבק איטום מתאים לכם?

בחיפוש פשוט תוכלו לגלות שישנם סוגים שונים של דבקי איטום וכל אחד מהם מתאים למשימת איטום שונה ולעבודה על גבי משטחים מסוגים שונים. ישנם דבקי איטום ייעודיים לאבן, אחרים לשיש, אחרים למתכת, אחרים לעץ ואחרים לחומרי גלם נוספים. כמו כן, דבקים אלה נבדלים זה מזה ברמת האיכות שלהם שכן כל אחד מהם עשוי מתרכובות שונות שיוצרו על פי מתכונים וטכניקות ייצור שונות ועל כן לכל אחת מהן גם ישנה רמת שונה של יעילות. לפני שאתם בוחרים את דבק האיטום שלכם כדאי לשוחח עם איש מקצוע שימליץ לכם גם על הפרמטרים שאתם צריכים לבדוק בבחירת דבקי איטום וגם על המותגים הספציפיים שיכולים להתאים לכם יותר מכל מותג אחר.

אז מה היה לנו בכתבה:

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
ליקויי בנייה

כניסה לבית חדש היא אבן דרך מרגשת בחיים ורבים מחכים לרגע הזה במשך שנים רבות, אבל היא עלולה להפוך במהירות לסיוט כאשר ליקויי בנייה מרימים

החשיבות של מערכות גילוי אש

אנחנו חיים בעולם בו כל הזמן משהו יכול לקרות ולשנות את כל התמונה. לא חסרים בתי העסק שמצאו את עצמם בבעיה משמעותית ברגע בו הבינו

1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!