בריכות פיברגלס

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

פיברגלס הוא חומר המשלב בין חומרים פלסטיים לזכוכית. הוא נחשב לחומר חזק מאד ועמיד בפני השמש. השילוב של החומר במרחב הפרטי מאפשר לך ליהנות מבריכה משלך. במדינה חמה כמו ישראל, חלומם של רבים הוא לשלב בריכה בחוץ. בפרטיות מוחלטת, בלי להיות תלויים בשעות פתיחה ובלי לשחות עם אנשים נוספים. הפתרון קיים ובכתבה זו נבחן את היתרונות של בריכות פיברגלס, את דרך ההקמה ולמי כדאי לפנות לביצוע העבודה.

היתרונות של בריכות פיברגלס

הרצון לשכשך במים הנעימים בלי להיות מוגבלים בנסיעה לבריכה ציבורית וללא עלויות כניסה גבוהות, הפך בקרב משפחות רבות מחלום למציאות. לפיברגלס יתרונות רבים ובניהם:

עלות הקמה

עלות ההקמה של הבריכות נחשב לנמוך למדי. אם בעבר האפשרויות היו הקמת בריכה מבטון וציפוי מיוחד בחלק הפנימי, היום ניתן ליצור יחידה בהתאמה אישית ולשים אותה בחצר, בתוך בור שנוצר במיוחד או על משטח ישר על פני השטח.

תהליך הקמה קצר

שלא כמו הקמת בריכה בתהליך המסורתי, תהליך שדרש חפירה בשטח, יציקות וכיסוי בקרמיקה, בריכות פיברגלס מתבצעות במהירות. לבחירתך, ניתן לחפור כדי ליצור בריכה שקועה או להניח את הבריכה על פני השטח. כך או אחרת, הייצור לוקח שבועות בודדים וניתן ליהנות מהתוצאה כבר בעונה הקרובה.

עיצוב

הבריכה יכולה להיות שטח מעוצב בדיוק לפי הטעם שלך. ניתן להוסיף סביבה דק, לעצב את החלק הפנימי שלה כך שייראה כאריחי קרמיקה וניתן לבחור בצורה מעוגלת או ישרה. כדאי להסתכל בקטלוג היצרן כדי לקבל השראה ולתכנן יחדיו את העיצוב כך שיתאים לציפיות האישיות שלך.

תחזוקה פשוטה

תחזוקת הבריכה פשוטה כמו כל בריכה אחרת ותודות לטכנולוגיות מתקדמות אין כל חשש מתנודות קרקע או חשיפה לשמש לאורך זמן רב. יש להקפיד על תכשירים מתאימים לניקיון המים ואלו יבטיחו גם שחייה במים נקיים ובריאים וגם ימנעו נזקים לבריכה עצמה.

שילוב בריכה בבית קיים

אין צורך לתכנן מראש את הקמת הבריכה. במקרה של בריכות פיברגלס ניתן לשלב אותן בכל רגע נתון, גם בבתים שנבנו לפני שנים רבות. יש שיאמרו שניתן להקים את הבריכה גם במרפסת או על הגג, אך חשוב לבדוק את התקנות ומשקל המים לפני הנחת הבריכה כדי למנוע שקיעה וקריסה של המבנה. ברגע שהתכנון הוא להציב את הבריכה בחוץ, אין כל צורך לדאוג וניתן לשלב את הבריכה במרפסת הבית או באמצע החצר, לפי הנוחות האישית.

הקמת בריכת פיברגלס

הקמת בריכה משלך מתחילה מהגדרת החלום ותכנון של הבריכה. ניתן לבחור בבריכה בכל גודל ולהתאימה גם בצורה לחצר או לרחבה שלך. אם אין לך משטח חלק שמתאים להנחת הבריכה, מומלץ לעשות זאת לאחר התכנון ואף להתייעץ עם הספק המומחה בתחום כך שיכוון אותך לפעולות שעליך לבצע כדי להניח בבטחה את הבריכה.

מבחינתך, הבריכה יכולה להיות שקועה או מונחת על פני השטח. הבחירה תעשה בהתאם לטעם האישי שלך ובהתאם לתקציב. כדי ליצור בריכה שקועה יש צורך להביא כלים מתאימים ולחפור במקום. לבריכה על פני השטח מומלץ ליצור סביבה מתאימה לרבוץ ריצוף או דק.

לפנות לספק המתאים

מומלץ לפנות רק לספק אשר מכיר היטב את התחום ויכול להציג לפניך תיק עבודות ורעיונות עיצוביים שונים. יחד ניתן לחשוב ולתכנן את הבריכה ואת אופן ההקמה. מתוך מטרה לעזור לך למצוא את הספק המתאים הוקם המרכז לבניה פרטית. כאן מחכים לך אנשי מקצוע המתמחים בבריכות וכל שעליך לעשות הוא לבחור את הספק המתאים לך מתוך רשימת הספקים המומלצים באתר.

אז מה היה לנו בכתבה:

כתוב את הכותרת כאן

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות

חנויות רהיטים במרכז

חנויות המוכרות ריהוט ניתן למצוא בכל הארץ במגוון עיצובים ומחירים. למרות זאת, ריכוז החנויות הגדול יותר הוא במרכז. יש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב במאמר.

בית פרטי עם בניה ירוקה

רוצים לבנות בית פרטי בצורה טובה יותר? בבניה של בית פרטי כדאי לעבוד באופן מתוכנן ומסודר. שיתוף של אדריכל או הנדסאי, מפקח בנייה וקבלני משנה

צרו קשר:

החזון שלנו

המרכז הישראלי לבניה פרטית מבצע בניית בתים פרטיים ווילות יוקרה בעזרת קישור בין טובי הקבלנים בישראל!
באפשרותכם לבחור מגוון בעלי מקצוע וספקים מתוך האתר או ליצור קשר איתנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

-המרכז הישראלי לבניה פרטית-

חנויות רהיטים במרכז

חנויות המוכרות ריהוט ניתן למצוא בכל הארץ במגוון עיצובים ומחירים. למרות זאת, ריכוז החנויות הגדול יותר הוא במרכז. יש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב במאמר.

קרא עוד »

בית פרטי עם בניה ירוקה

רוצים לבנות בית פרטי בצורה טובה יותר? בבניה של בית פרטי כדאי לעבוד באופן מתוכנן ומסודר. שיתוף של אדריכל או הנדסאי, מפקח בנייה וקבלני משנה

קרא עוד »

מה חשוב בזמן השכרת פיגומים?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לצורכי בנייה. זוהי פלטפורמה המאפשרת לעובדים לעבוד באתר הבנייה בבטחה. השכרת פיגומים לאתרי בנייה יכולה להיות מסובכת בגלל הסוגים והגדלים

קרא עוד »