שיפוץ חדר אמבטיה

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

חדר האמבטיה הוא חדר רטוב, למעשה החדר "הכי רטוב" בבית, ולכן ישנה חשיבות רבה לביצוע איטום אפקטיבי של כל חלקי חדר האמבטיה. שלב הרובה הוא כבר שלב איטום בפני עצמו, אך זהו לא האיטום היחיד שיש לבצע. במסגרת שלב האיטום של חדר אמבטיה. בשלב האיטום יש לאטום את החיבור בין כל חלקי המקלחון לקירות ובין המקלחון לרצפה. יש לבצע איטום בין הכיור בין הקיר מכל עבר. יש לבצע איטום של קו החיבור בין האסלה לקיר ואם מדובר באסלה שאינה צפה אז גם לרצפה. למעשה, מאחר ומדובר בחדר רטוב, האיטום צריך להיות מקיף וכולל

כלים סניטריים -רק עם קבלן שיפוצים רשום

זה הזמן להתקין את הברזים, מעמדי סבון, מעמדי מגבות וכל כלי סניטרי אחר שתרצו לשלב בחדר האמבטיה. הכלים הסניטריים עצמם צריכים להיות עשויים מתכת מצופה כרום או כלי נירוסטה ברמת איכות גבוהה. ייתכן שאתם יודעים וייתכן שלא, אבל ישנם סוגים רבים של נירוסטה ולא כולם בנויים לשמש לצורך ייצור פריטים דקורטיביים בחדרים בעלי רמת לחות גבוהה מאוד. על כן, אם אתם מוצאים כלים סניטריים שנראים מאוד יקרים אבל נמכרים במחירים מאוד זולים, ייתכן שהם עשויים נירוסטה באיכות נמוכה ובתוך חודשים ספורים אתם צפויים לגלות כבר סימני חלודה והתחמצנות על הכלים הסניטריים שלכם. הקפידו לקנות כלים סניטריים איכותיים ועמידים בפני לחות ועגנו אותם לקיר בצורה חזקה שתאפשר להם למלא את תפקידם בצורה אפקטיבית', בחרו קבלן שיפוצים מקצועי לביצוע העבודה אנו ממליצים על חברת היחידה לשיפוצים https://evenp.co.il קבלן שיפוצים רשום

בשלב הזה מותקנים גם השקעים ומתגי החשמל. בהיבט זה חשוב להקפיד על כך שאתם מתקינים שקעים ומתגים המותאמים במיוחד לחדרים רטובים המאופיינים ברמת לחות גבוהה. השקעים עצמם צריכים להגיע עם כיסוי פלסטיק קפיצי שמבטיח שהשקע יהיה מבודד מהסביבה בכל עת שהוא אינו בשימוש וגם המתגים עצמם זוכים לרמת איטום גבוהה יותר ממתגים רגילים, וזאת על מנת להתאים אותם לסביבה הלחה האופיינית של חדר אמבטיה.

צבע עם קבלן שיפוצים

אנחנו מתקרבים כבר אל השלבים הסופיים של תהליך השיפוץ של חדר האמבטיה שלכם וכעת הגענו לשלב הצבע. הכללים לגבי צבע הקירות הם אותם כללים שאותם פירטנו לגבי גווני אריחי הקרמיקה או הריצוף. זכרו תמיד שלבן משדר ניקיון, קרם ובז' משדרים לכלוך וגוונים כהים משדרים חוסר ידיעה לגבי רמת הניקיון ולכן גם תחושה של לכלוך. אם הבנתם מכל זה שההמלצה היא לצבוע את חדר האמבטיה בלבן נקי, הבנתם נכון, אלא אם אתם מתכוונים לקחת את הצביעה לכיוון אחר לגמרי ולהשתמש בצבעים ירוק בהיר מאוד או אפרסק בהיר או כל גוון אחר שלבטח לא משדר לכלכוך אבל מכניס קצת רוח עיצובית צבעונית לחדר האמבטיה שלכם. גוונים אלה בהחלט יכולים לבוא בחשבון ובצבע הקיר, בניגוד לצבע הקרמיקה והריצוף, גוונים אלה בהחלט יכולים להתאים.

לעניין הצבע, חשוב להקפיד שנעשה שימוש בצבע המיועד לחדרים רטובים. המדובר בצבע שמכיל בתוכו רכיבים פולימריים שמעניקים לצבע רמת איטום עצמית שמובנית בתוכו. צבע זה יהיה בדרך כלל מבריק יותר מאשר הצבע ביתר חלקי הבית, אבל הוא יעניק הגנה מלאה לטיח ולקירות הבית וימנע הופעה של קילופים ונשירת טיח.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!