פנטהאוז למכירה בנתניה

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

אזור פולג, נתניה ועיר ימים הוא אזור מבוקש מאד ולא בכדי. יש בו את כל מה שרוצים או צריכים כאשר מחפשים מקום להתשקע בו ואכן משפחות מכל הזרמים והסוגים תקעו כאן יתד ורואות כאן את החיים שלהן לטווח ארוך.

 

לגור במרחבים של דירת פנטהאוז

לא לכל אחד מתאים לחפש פנטהאוז למכירה בנתניה. מדובר בדירה גדולה מאד בעלת חללים גדולים ומרווחים, מרפסת גדולה ולפעמים יותר ממרפסת אחת, יש הרבה שטחים וחדרים לתחזק ולעצב אך כמובן שיש בפנטהאוז יוקרה ואיכות חיים ייחודית שאין בהרבה דירות או בתים אחרים. החיים בפנטהאוז מאפשרים פרטיות בד בבד עם מגורים בבניין מגורים משותף עם שכנים קרובים וכל היתרונות הקהילתיים שבדבר. המרפסות הגדולות ניתנות לא רק לעיצוב אישי אלא לשדרוג נוסף בדמות התקנת בריכה או דשא סינטטי למשל. הקומה הגבוהה והיעדר בניינים גבוהים בסמוך מספקת נוף עוצר נשימה לכל הכיוונים, לרבות הים והאופק הרחוק. לאחר שמוצאים את הרחוב והבניין הנכונים חשוב לשים לב לחנייה, לדרכי גישה נוחות אל השכונה וממנה וכמובן להימצאות כל השירותים הנדרשים של שכונת מגורים.

 

למה כדאי לגור בפנטהאוז באזור כמו פולג ועיר ימים?

אפשר לומר שמדובר באזור מצוין וחשוב להבין לעומק את תכונות שלו על מנת לראות את הפוטנציאל הגלום שבו. יש לשכונה אינספור יתרונות ולכן כאשר מחפשים כאן דירה או בית חשוב לבדוק את הדברים לעומק ולהיעזר לשם כך באיש מקצוע מעולם התיווך שלא רק מכיר היטב כל פינה וכל רחוב אלא גם מתמחה בהתאמת נכסי המגורים לכל לקוח ולקוח על פי הצרכים והדרישות הייחודיים שלו. דורון כץ תיווך עיר ימים הוא הכתובת המקצועית המתאימה ביותר ויש לו ניסיון עם סוגים שונים של לקוחות. מעבר לזה, הוא הכתובת הנכונה להסבר אודות הפונקציונליות של כל חדר או אזור בדירה, מתן האפשרות לבחור סגנון עיצובי שמתאים למי שעומד לגור בדירה ובחירה נכונה של אלמנטים עיצוביים שתהפוך את הדירה כולה ליוקרתית, מפוארת וכזאת שיאמרו עליה שהיא בגימור גבוה וסטנדרטים ייחודיים.

 

נקודות למחשבה כשמחפשים פנטהאוז

כאשר מחפשים פנטהאוז למכירה בנתניה – יש כאן אמירה של סטטוס שלא כל אחד רוצה או צריך. על מנת להבין את האוכלוסייה שיתאים לה פנטהאוז כזה צריך לבחון את הפרמטרים של הדירה – הנוף לים מתאים למי שאוהב את הים, חי את הים וצריך לראות את הכחול הגדול הזה כדי להתמלא בשמחה פנימית ואנרגיה. הפרדת החללים הברורה דרושה כאשר נדרשת פרטיות או כאשר מחפשים אזורים שונים לצרכים שונים בבית – אירוח, שינה, עבודה ועוד. הפנטהאוז יתאים למי שרוצה להרגיש פרטיות ובידוד מסוימים במקביל למגורים בבניין משותף והשתתפות בשכנות טובה וקרובה וכמובן כל מי שצריך או מחפש דירה גדולה, עם חללים גדולים, מרחבים בלתי נגמרים ונופים עוצרי נשימה מחלונות החדרים.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!