עלות בניית בית פרטי וכיצד אפשר לחסוך

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

עלות בניית בית פרטי היא דבר אשר בקלות יכול לצאת משליטה. לכן חשוב לתכנן היטב את הבנייה באמצעות תכנית תקציבית. אתם לא רוצים להתחיל להתגלגל בתהליכי הבנייה ובסוף לגלות שהכסף אזל לפני שסיימו את הבית. לכן חשוב שתהיה לכם תמונת מצב של כל עלות הבנייה לפני שיוצאים לדרך. כמו כן כדאי להשאיר קצת תקציב פנוי בתור גיבוי להוצאות בלתי צפויות שלא לקחתם בחשבון.

 

כאשר אנו אומרים שאתם צריכים את התמונה המלאה של עלות בניית בית פרטי, אנו מדברים על כל ההוצאות – הכל כולל הכל. הקבלנים אולי מדברים אתכם על עלויות בנייה למטר וכל ההוצאות הישירות של הבנייה. אבל זה לא הכל. עליכם לקחת בחשבון כל הוצאה ולא רק עלות של קבלן שלד, כמו למשל אגרות שונות, תשלום לאדריכלים, עורכי דין, פינוי הפסולת וכל דבר שמסביב.

 

טיפים לחיסכון בעלות בניית בית פרטי

 

ברור שאתם רוצים לחסוך בעלויות, אך חשוב לעשות זאת בחכמה. ישנם דברים שיכולים לגרום לכם לחשוב שאתם חוסכים בעלות בניית בית פרטי, אבל בסוף אתם מגלים שזה עלה לכם ביוקר.

הדבר הראשון שאנו יכולים להגיד לגבי חיסכון בעלויות זה לא להתפשר על האיכות. חשוב לכם לקבל בנייה איכותית ולצורך כך חייבים אנשי מקצוע אמינים ומנוסים וחומרי בנייה איכותיים. לא חוסכים כאן. זה עלול לגרום לליקוי בנייה ובעיות תחזוקה בעתיד. זהו נזק שעלותו תהיה גדולה יותר מכל חיסכון. לכן חשוב להקפיד לבחור נכון את הקבלן.

 

הטיפ השני לחיסכון בעלות בניית בית פרטי הוא לתת למומחים לעשות את העבודה. ישנם אנשים המנסים לנהל את הפרויקט בעצמם ולחפש את הקבלנים ואנשי המקצוע, ואפילו לעשות את הרכש של חומרי הבנייה בעצמם. לא! ניהול ופיקוח פרויקט בנייה זו עבודה במשרה מלאה והיא דורשת ידע וניסיון. גם אם יש לכם את הזמן, אין לכם את הידע והניסיון וזה יוביל לאינספור טעויות על בסיס יומיומי – וכל טעות עולה כסף.

 

הטיפ השלישי הוא לרכז את הפרויקט עד כמה שאפשר. בנית בית פרטי דורשת קבלנים רבים לשלבי הבנייה השונים. עבודה מול קבלנים מרובים יכולה להיות מאתגרת וגם יקרה. לכן עדיף לחפש קבלן מפתח, כך תשיגו שתי ציפורים (או אפילו יותר במכה אחת). גם תורידו מעצמכם את כאב הראש, וגם תיהנו ממחירים טובים יותר. הרי קבלן מפתח הוא בעל כוח חזק יותר מול הקבלנים האחרים.

 

 

 

PEXELS

אז מה היה לנו בכתבה:

כתוב את הכותרת כאן

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות

הדרך להיות קבלן שיפוצים מצליח

כל קבלן שיפוצים מצליח התחיל את דרכו למאטה, בין אם כקבלן שיפוצים עצמאי ובין אם כשכיר. לשני המסלולים יתרונות רבים אך מעל הכול – הניסיון

אישור קונסטרוקטור

כאשר נמצא בתהליך של בניה, בין אם כזו של מבנה גדול ומורכב ובין אם של בית פרטי קטן, נדרש תמיד לקבל אישור קונסטרוקטור. למען האמת,

צרו קשר:

החזון שלנו

המרכז הישראלי לבניה פרטית מבצע בניית בתים פרטיים ווילות יוקרה בעזרת קישור בין טובי הקבלנים בישראל!
באפשרותכם לבחור מגוון בעלי מקצוע וספקים מתוך האתר או ליצור קשר איתנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

-המרכז הישראלי לבניה פרטית-

אישור קונסטרוקטור

כאשר נמצא בתהליך של בניה, בין אם כזו של מבנה גדול ומורכב ובין אם של בית פרטי קטן, נדרש תמיד לקבל אישור קונסטרוקטור. למען האמת,

קרא עוד »