ניקיון דירות בזול

 

סוף סוף הגיע הזמן, מצאתם לכם אחלה של עבודה, התחלתם לפתח קריירה, וכמובן שיחד עם זה עולה המחשבה שהגיע הזמן להיפרד מההורים, ולמצוא לעצמיכם מקום מגורים פרטי ונחמד.

אך כשכבר מתחילים לגור לבד, שמים לב שלצד הפיתוח של הקריירה, לא נשאר הרבה זמן לנהל את הבית, ולהחזיק אותו במצב ביתי, חמים, ועיקר – נקי.

אל דאגה אתם לא היחידים. אנשי קריירה רבים מתמודדים עם הבעיה הזו, ובמיוחד בשבילם ובשבילכם קיימות חברות המעניקות שירותי ניקיון דירות בזול, שיחד איתם בעסקה תוכלו לרכוש מהם שירותי הרחקת יונים במחיר מבצע, במקרה וכמו אצל רובינו, היונים החליטו לתקוף את הכביסה שלכם לעיתים קרובות למדיי.

 

מה חברת ניקיון תעשה בשבילכם בביתכם?

חברת ניקיון כמובן לא תעשה בשבילכם כלים וכביסה(למרות שכמה שהיה נחמד שכן!), אבל העובדים יעזרו לכם בפעולות אחזקה, שאין צורך לבצע לעיתים תקופות מדיי, של יותר מפעם בחודש, אך בכל זאת חשוב לבצע אותן.

  • שטיפה גנרלית – נכון שאתם מסתדרים לבדכם בדרך כלל, עם העברת סחבה בבית. אך מדי פעם יש לנקות גם את ההצטברויות מתחת לספות, מיטות, תנור, מקרר וכו'. על מנת שלא להרגיש כמו עובד סבלות, השתמשו בשירותיהם של עובדי ניקיון דירות בזול, אשר יעשו את כל העבודה הקשה.
  • ניקיון שטיחים וספות – בוודאי אתם מכירים כמה מעצבן לנקות שטיח מהלכלוך, מהחול, ואם יש לכם גם חיית מחמד, אז ניקיון פרווה הופך להיות סיוט. וגם הספות צריכות ניקוי מדי פעם מפירורים, אבק, ואותה הפרווה. הודות לשירותי הניקיון, לא תצטרכו להתעסק בשגרה המייאשת הזו.
  • ניקיון חלונות, ארונות מטבח, מקררים – בקצרה, כל העבודות הקשות והארוכות, שאף פעם אין לנו מספיק זמן וכח רצון בשבילן.
  • הרחקת יונים ומזיקים אחרים – כמו שנאמר לעיל, חברות ניקיון נוהגות לכלול בתוך שירותיהן גם הדברת מזיקים ויונים, לפעמים במחיר נמוך, ולפעמים גם בחינם.

 

טיפים לשמירה על בית נקי

על מנת שלא להשתמש בשירותי ניקיון דירות בזול לעיתים קבות מדיי, ישנם מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על בית נקי לאורך זמן.

  • חלקו את הניקיון לפרקים של 20 דק' בכל יום. שימו לכם שעון עצר, ובזמן הזה התעסקו רק בניקיון, והתמקדו בכל פעם רק בדבר אחד באותו זמן.
  • הקפידו להוריד נעליים בכניסה לבית, ולא להכניס לכלוך וחיידקים מן הרחוב.
  • השתמשו במדיח כלים. הוא גם יחסוך לכם את זמן השטיפה, וגם יבזבז לכם פי 2 פחות מים מאשר בשטיפה ידנית.
  • הקפידו לבדוק את המוצרים במקרר לעיתים תקופות, לזרוק מה שמתקלקל לפני שהוא מתחיל לאבד צורה, ולהשתמש כמה שיותר בסלסלאות וקונטיינרים לאחסון נכון ולסדר במקרר.
  • כסו את הכיריים ברדיד אלומיניום, או בתבניות אלומיניום מוכנות שנמכרות בחנויות, על מנת לחסוך ניקיון של כיריים, ורק להחליף מדיי פעם את רדיד האלומיניום.
  • רכשו רשת נגד יונים להרחקת יונים ממסתור הכביסה.

 

בטח שאפשר להסתדר לבד

לסיכום, ראינו שאפשר להסתדר מצויין גם בלי לחכות לכך שאמא תדאג לערוך סדר בבית. עם קצת סדר וארגון מהצד שלנו, ועם קצת עזרה מדי פעם של שירותי ניקיון דירות בזול, נוכל לשמור על בית נקי ומצוחצח, ולא נאלץ להתגורר בדירת רווקים אפלה. וכדי שהיונים שמקננות במסתור הכביסה שלנו לא יורידו לנו מהאושר הקטן הזה, נשתמש גם בשירותי הרחקת יונים, שנקבל ביחד עם שירותי הניקיון בזיל הזול.

 

בלוג

תאורה לחדר ילדים

  מעצבים מחדש את חדר הילדים? זה הזמן לדאוג גם לתאורה הטבעית והמלאכותית בחדר. במאמר זה אספנו לכם מספר המלצות חשובות לבחירה של מתקני תאורה

תאורה לחדר ילדים

  מעצבים מחדש את חדר הילדים? זה הזמן לדאוג גם לתאורה הטבעית והמלאכותית בחדר. במאמר זה אספנו לכם מספר המלצות חשובות לבחירה של מתקני תאורה

קרא עוד »

שיש גרניט

  אתם בעלים של מסעדה עם מטבח פתוח? ברכותיי, זהו טרנד שהתחיל לצבור תאוצה בזמן האחרון, וזהו טריק מעולה אשר יכול לעזור מאוד למשיכת הקהל

קרא עוד »

הדברת פשפשים מוצלחת

  סוף  סוף נפתחו השמיים ונמל תעופה בן גוריון, איזה כיף! כמובן שחייבים להשתחרר אחרי כל כך הרבה זמן שהיינו סגורים בבית, בלי שום טיולים

קרא עוד »

ניקיון משרדים

  להתנהלות מוצלחת של חברה ישנם הרבה גורמים חשובים. בשביל כך חייבים צוות עובדים מיומן, הנהלה סמכותית ואחראית, ניהול חשבונות מוצלח וקפדני ושיווק תחרותי ויצירתי.

קרא עוד »

פרקט פישבון

  מחפשים רעיון מקורי לעיצוב מרפסת פתוחה בחצר? בא לכם על משהו מיוחד, ולא על משהו תבניתי שיש לכל השכנים? יש לי רעיון בשבילכם, והרעיון

קרא עוד »

שיש חברון

  אם תשאלו אנשים, איזה שיש הם מדמיינים בבית שלהם, בוודאי הרבה יענו שהם היו מתים לראות בבית שלהם שיש אבן קיסר. ואכן, שיש זה

קרא עוד »

ד"ר מרקיזה

  הסתכלתם על הגינה שלכם, וחשבתם שבא לכם איזו פינת ישיבה נחמדה ליד הבית, שתהיה מיוחדת, וגם מוצלת? תוכלו ליישם רעיון זה באמצעות יצירת מרפסת

קרא עוד »