מערכת סולארית

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

אחרי שנים ארוכות בהן הבטנו אליה בציפייה, כעת היא כבר נמצאת כאן, הטכנולוגיה הסולארית המאפשרת לנו לייצר חשמל באמצעות אנרגיית השמש. אלא שעל אף ירידת המחירים הקונסיסטנטית ברכישת והתקנת מערכת סולארית, עדיין לא מדובר במערכת שיכול כל בית אב להרשות לעצמו. אז בחישוב כלכלי פשוט, האם שווה להתקין מערכת כזאת? על כך בשורות הבאות.

 

מערכת סולארית – מה היא דורשת ומה היא נותנת?

בבחינת האופציה של התקנת פאנלים סולאריים על גג הבית שלכם, עליכם לקחת בחשבון שני שיקולים מרכזיים. הראשון הוא השטח הפנוי העומד לרשותכם לצורך התקנת הפאנלים. ככל שעומד לרשותכם שטח גג גדול יותר, כך תוכלו לייצר חשמל רב יותר ולגזור גם דיבידנדים כלכליים גדולים יותר. השיקול השני הוא תקופת החזר ההשקעה העומדת בפניכם וגם זה קשור ישירות לשטח הגג הפנוי העומד לרשותכם. שוב, ככל שתתקינו יותר פאנלים, כך תוכלו לייצר יותר חשמל, ליהנות מרווח כלכלי גדול יותר ולהחזיר את ההשקעה בתוך פרק זמן קצר יותר. שטח גג גדול, זה מה שדורשת מערכת של פאנלים סולאריים ורווח כלכלי נטו שמתחיל מייד לאחר החזרת ההשקעה, זה מה שהיא נותנת.

 

האם זה מתאים לבית פרטי?

פאנלים סולאריים מותקנים על גגות הוא כבר לא מראה כל כך נדיר, אלא שבמרבית המקרים אנחנו פוגשים את הפאנלים האלה על גגות של מבני תעשייה גדולים והשאלה היא, האם מערכת סולארית לייצור חשמל יכולה להתאים גם לגג של בית פרטי. התשובה היא כמובן כן וההסבר הוא פשוט. מערכת פאנלים סולאריים המותקנת על גג של בית פרטי יכולה בהחלט למלא את כל צרכי החשמל של הבית ואף להשאיר עודף אותו ניתן למכור באופן אוטומטי ושקוף לרשת החשמל הארצית של חברת החשמל. הרווח הכלכלי הוא לא שאלה של האם, אלא של מתי. בסופו של דבר, הרווח הכלכלי שתייצר לכם המערכת תחזיר את עלות ההתקנה שלה וככל שיהיו לכם יותר פאנלים סולאריים, כך תוכלו גם לעבור לפסים של רווח בתוך תקופה קצרה יותר.

 

ממי מזמינים מערכת כזאת?

בישראל פועלות מספר חברות המציעות שירותי התקנה של מערכות סולאריות ובכל שנה מצטרפות עוד ועוד חברות לשוק הצומח הזה. ככלל, לא אמורה להיות לכם בעיה למצוא גורם מקצועי שיתקין על גג הבית שלכם מערכת סולארית, אלא שאתם רוצים לעשות את זה נכון. תחילה נסו להתגבש עם עוד מספר בתים ביישוב על מנת לייצר לעצמכם כוח מיקוח מול חברת הפאנלים. חברות רבות מציעות דילים מאוד אטרקטיביים ליישובים בתנאי של מינימום בתים המעוניינים להתקין מערכת כזאת. במודל זה תוכלו להפחית את גודל ההשקעה שלכם ושוב, לקצר את פרק הזמן הנדרש בכדי לכסות את ההשקעה ולעבור לפסים של רווח. הצעות מחיר והשוואת מחירים, גם הם שני מרכיבים חובה בכל מהלך של התקנת פאנלים סולאריים.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!