בדק בית לוילות

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

בניתם וילה חדשה, ואתם מעוניינים כבר להיכנס ולאכלס אותה? לפני שאתם עושים את הצעד, מומלץ מאוד להזמין בדיקת בדק בית לוילות, במסגרתה ייבחנו כל היבטי הבנייה של הווילה, ויימסר לכם דו"ח עם כל הליקויים שנמצאו. עם הדו"ח הזה תוכלו לגשת אל קבלן הביצוע ולדרוש תיקון של הליקויים, ואם יסרב לעשות כן, תוכלו להשתמש בדו"ח כראיה משפטית קבילה בבית המשפט.

 

מדוע בדק בית לוילות?

בניית וילה, כמו כל מבנה אחר, הוא תהליך הכרוך בשורה ארוכה של שלבים ומרכיבים, וכל אחד מהם יכול להוביל לליקויי בנייה, בגין עבודה לא מקצועית, רשלנות, ניסיון לחסוך בעלויות על חשבון הלקוח וכן הלאה. כאנשים ללא הרקע המקצועי, אתם יכולים להיכנס לווילה החדשה שלכם, להתרשם מהמרחב והעיצוב היפהפה שלה ולהיות בטוחים שאין כל בעיה איתה, אך לו הייתם בוחנים אותה בעין מקצועית, הייתם מגלים הרבה מאוד בעיות, שחלקן מינוריות לחלוטין, אך חלקן יכולות לפגוע מאוד באסתטיקה של הבית, לפגוע באיכות החיים שלכם בו ואפילו ליצור סיכונים בטיחותיים. בדיוק כדי להימנע מכך מבוצעת בדיקת בדק בית לוילות.

 

מי מבצע את הבדיקה?

בדיקת בדק בית לוילות  היא בדיקה הנדסית לכל דבר ועניין, וכוללת רשימה ארוכה של פרמטרים הנדסיים אותם יש לבחון במבנה. בדיקה זו חייבת להתבצע על ידי מהנדס בניין מוסמך, על מנת שתהיה מוכרת כראייה משפטית בבית המשפט, ועל מנת כמובן שאתם תוכלו להיות בטוחים שתוצאות הבדיקה הן אמינות ומהימנות.

קבוצת הדר בדק בית מקצועי ואמין https://ibedek.co.il לאתר החברה קבוצת הדר

 

האם הבדיקה כוללת גם אלמנטים אסתטיים?

התשובה היא בהחלט כן. בדיקת בדק בית לוילות כוללת גם בדיקה של יישור הרצפה, יישור החלונות והדלתות, גמר טיח וצבע, איטום וכל אלמנט אסתטי אחר שתרצו לוודא. בעין לא מקצועית, אתם עשויים שלא לראות את הליקויים האסתטיים בתחילה, אך עם הזמן הם יתחילו להפריע לכם בעין, או אף תוכלו להרגיש בהם באופן מעשי, למשל כאשר המים יתנקזו לכיוון אחד כשתשטפו את רצפת הבית, מכיוון שהרצפה אינה מיושרת פלס. בדיקת בדק בית לוילות מיועדת לאתר בדיוק את הליקויים האלה ולהתריע בפניהם. לפני שאתם נכנסים לווילה החדשה שלכם, אתם רוצים לוודא שהכל בה תקין, ולא קיימים בה ליקויים, לבטח לא כאלה שיכולים ליצור עבורכם סיכון בטיחותי. בדיקת בדק בית לוילות היא בדיוק הבדיקה שתסייע לכם לעמוד על הליקויים בבית החדש, ואם ישנם כאלה שמחייבים טיפול, תאפשר לכם גם לדרוש את הטיפול מקבלן הביצוע.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of קבוצת ירדן
קבוצת ירדן

המאמר נרשם ע"י קבוצת ירדן.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות
1700-70-90-30
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!