מחירון אינסטלציה

הבית הוא המקדש שלכם! מחירים זולים שיגשימו לכם חלום!

אינסטלטור הוא אחד מאנשי המקצוע הנדרשים לאורך כל חיי הבית. הוא משתלב בעבודות הבניה הראשוניות, כבר בשלב השלד והוא יכול להגיע לבית לצורך ביצוע פתיחת סתימות, תיקונים קטנים והחלפת כלים סניטריים. העלויות של העבודה משתנות בהתאם למורכבות שלה ובהתאם לרמת הידע שנדרשת מבעל המקצוע.

ברור היום שכמעט כל אחד רוצה לקבל מידע באינטרנט לפני הזמנת אינסטלטור או כל בעל מקצוע אחר. לכן, ריכזנו עבורך מחירון אינסטלציה וחילקנו אותו לעבודות הבניה ועבודות שמתבצעות כשהבית כבר עומד במקומו.

עבודות שמתבצעות בתהליך הבניה

תהליך הבניה הוא פרויקט מורכב שבמהלכו ייכנסו לשטח אנשי מקצוע רבים. מאנשי הפיתוח ועד לאינסטלטור, יהיה עליך למצוא את האנשים הטובים ביותר ואת אלו שיתאימו לתקציב שלך. במהלך הבניה יכולות להתבצע עבודות שונות והצעת המחיר שתינתן לך תהיה כוללת. כאן, נבחן מה צריכה לכלול הצעת המחיר לבניה:

עלות החומרים

אחד המרכיבים המשפיעים על מחירון אינסטלציה הוא העלות של החומרים. בהתאם לסוג הצנרת שתיבחר על ידך ובהתאם למפרט הכלים הסניטריים שיותקנו בסוף התהליך אפשר יהיה להעריך את העלות של החומרים. בפרויקטים מסוג "קבלן מפתח" ההצעה שתינתן לך תכיל גם את העלות של הכלים הסניטריים לרבות הברזים והאסלות. עם זאת, ברוב הפרויקטים האינסטלטור יהיה אחראי לכל החומרים שבתוך הקיר כמו הצינורות, אך יהיה עליך לספק את הכלים החיצוניים. יש לוודא לא רק מה המחיר שמוצע לך אלא גם מה הוא כולל.

עלות הנחת תשתית

בפרויקט בניה יש להניח את התשתיות שאליהן יחוברו הכלים השונים. התשתיות יותקנו ברגע שהשלד יעמוד במקומו. לאחר עבודת הטיח יהיה על האינסטלטור להגיע שוב ולבצע את כל החיבורים. לרוב, המחיר שיוצע לך יכיל את כל העבודות, אך ניתן להבחין בסעיפים השונים של העבודה.

עלות התקנת כלים סניטריים

העלויות של האינסטלטור מורכבות מכל שלבי העבודה ואחד מהם הוא ההתקנה של הכלים הסניטריים. זו עבודה חשובה שחייבת להתבצע במקצועיות והצעת המחיר צריכה לכלול את כל הכלים שאמורים להיות בשלב הסופי של הבניה.

עלויות איטום

חשוב מאד לוודא שבעל המקצוע מבצע את עבודות האיטום בצורה הנכונה והמתאימה ביותר. בהסתכלות על החוזה יש לבחון כי ישנו סעיף לעבודת האיטום.

מחירון אינסטלציה בבית קיים

בבית קיים יכולות להיות שלל בעיות שדורשות קריאה של אינסטלטור. למשל, מחירון אינסטלציה לטיפול בנזילה יכול לעלות החל מ-250 ₪ לתיקוני נזילות באסלה, בניאגרה או בברז ועד ל-1000 ₪ ויותר אם יש צורך לאתר את הנזילה בתוך הקיר עם מצלמה תרמית.

מחירון תיקון פיצוץ בצנרת גלויה יכול לעלות החל מ-500 ₪ ולעלות עד 2000 ₪ ויותר אם הפיצוץ בפנים ויש צורך לבצע פתיחה וסגירה של הקיר במקום הפיצוץ. ישנו גם מחירון אינסטלציה לעבודות קטנות כמו התקנת אסלה שנעה סביב 450 ₪ או החלפת ברז שיכולה לעלות סביב 300 ₪.

הדרך הנכונה לקבל הצעת מחיר

הדרך הנכונה לקבל הצעת מחיר היא לדעת מראש מידע רב ככל הניתן. במידה ונדרש לך אינסטלטור לטיפול בבעיה בבית, יש לתאר את הבעיה לעומק ככל הניתן לבקש לדעת כמה יעלה הביקור של בעל המקצוע. רק לאחר שברור לך מה התשלום עבור ההגעה תהיה לך אפשרות להחליט אם להזמין אותו או לא.

במקרה של מחירון לבניית בית, יש להיפגש עם בעל המקצוע, להציג לו את התוכניות, לבדוק באילו חומרים הוא משתמש ולקבל הצעה מפורטת כתובה. כדי למצוא בעל מקצוע מתאים לעבודה כל שעליך לעשות הוא להסתכל על רשימת הספקים של המרכז לבניה פרטית ולפנות לבעל המקצוע הנחוץ לך כרגע.

אז מה היה לנו בכתבה:

כתוב את הכותרת כאן

מלאו את הפרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם!

כתבות

חנויות רהיטים במרכז

חנויות המוכרות ריהוט ניתן למצוא בכל הארץ במגוון עיצובים ומחירים. למרות זאת, ריכוז החנויות הגדול יותר הוא במרכז. יש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב במאמר.

בית פרטי עם בניה ירוקה

רוצים לבנות בית פרטי בצורה טובה יותר? בבניה של בית פרטי כדאי לעבוד באופן מתוכנן ומסודר. שיתוף של אדריכל או הנדסאי, מפקח בנייה וקבלני משנה

צרו קשר:

החזון שלנו

המרכז הישראלי לבניה פרטית מבצע בניית בתים פרטיים ווילות יוקרה בעזרת קישור בין טובי הקבלנים בישראל!
באפשרותכם לבחור מגוון בעלי מקצוע וספקים מתוך האתר או ליצור קשר איתנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית לבניית בית החלומות שלכם.
מאות משפחות כבר זכו לעבוד איתנו ולהגשים חלום!

-המרכז הישראלי לבניה פרטית-

חנויות רהיטים במרכז

חנויות המוכרות ריהוט ניתן למצוא בכל הארץ במגוון עיצובים ומחירים. למרות זאת, ריכוז החנויות הגדול יותר הוא במרכז. יש לכך מספר סיבות עליהן נרחיב במאמר.

קרא עוד »

בית פרטי עם בניה ירוקה

רוצים לבנות בית פרטי בצורה טובה יותר? בבניה של בית פרטי כדאי לעבוד באופן מתוכנן ומסודר. שיתוף של אדריכל או הנדסאי, מפקח בנייה וקבלני משנה

קרא עוד »

מה חשוב בזמן השכרת פיגומים?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לצורכי בנייה. זוהי פלטפורמה המאפשרת לעובדים לעבוד באתר הבנייה בבטחה. השכרת פיגומים לאתרי בנייה יכולה להיות מסובכת בגלל הסוגים והגדלים

קרא עוד »